Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem lehet szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem lehet szórakozóhelyen ismerkedni nem alkalmi szex céljából?

Figyelt kérdés

A jelenség a következő: adott egy budapesti népszerű szórakozóhely, jó zene, italakciók, sok férfi, kicsit kevesebb nő. Minden férfi, aki odajött hozzám, csak táncolni, fogdosni akart, csókolózni, beszélgetni nem is igen lehetett velük. A külföldiek rögtön jöttek azzal, hogy "go out", "I'm living alone", meg ilyesmi, magyar férfival konkrétan egy szót nem váltottam, mert a legtöbb táncpartnerem vagy külföldi volt, vagy meg se szólalt, csak tapizni és csókolózni akart, amit nyilván én nem akartam.


Az volt a kimondatlan célom, hogy legalább 2-3 sráccal beszélgessek élvezetesen valamennyit az éjjel, ez a szám meglett, viszont a beszélgetések többnyire arról szóltak, hogy elhívtak magukhoz és én meg visszautasítottam.


Tényleg ennyire nem nyitottak egymásra ilyen helyeken az emberek, csak egy éjszakára keresnek valakit? Pedig nekem egyedülállóként annyira adja magát, hogy kicsit piásan, ellazulva, táncolva, jól érezve magamat ismerkedjek másokkal, sokkal könnyebb megszólítani, beszélgetést kezdeményezni így élőben, mint bárhol máshol.



2017. aug. 18. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen helyen mit vársz?
2017. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén, mit vársz? A hely eleve nem erről szól, nagy a hangzavar, sok a pia, kevés a ruha, általában...


Menj kiállításokra, szabadtéri programokra, koncertekre ismerkedni, vagy klasszikus/latin táncestekre, ne félj, ott találsz olyat, aki nem dugni akar, hanem beszélgetni. :)

21L

2017. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szórakozóhelyekre általában, nem komoly ismerkedés szándékával jár az emberek többsége.
2017. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Diavolino44 ***** válasza:
53%

Ez hol volt? S mit tancolsz? Mert nekem ugy tunik salsa clubba voltal vagy valami ilyesmi.


Erdekes amit irsz, fogalmam sincs mi lehetett az oka. Egyet azert leirok. En kulfoldon elek, s Magyaroszagrol az az elterjedt hir, a csajok szepek, s konnyen elmennek a kulfodiekkel. Egy nyugati turista, mindig erdekesebb egy magyar lany szamara, mint a magyar srac, s benne van a pakliba, a kitores, a kaland lehetosege, ami Magyarorszagon nehez. Igy sok srac eleve ugy jon Budapestre, hogy szex tura, beprobalkozik annyi csajnal ahanynal csak tud, s sokszor van sikere. Nem fog fel orat "elvesztegetni" beszelgetessel, ha fel ora alatt talahat olyan lanyt aki go out-ol vele.

Magyar sracok meg nem az a nagyon kezdemenyezo fajtak, ha mar kezdemenyez, akkor 19-re huz lapot, vagy be van ba.zva. En azert szeretnem, azt hinni, hogy ez csak egy este tapasztalata, s nem ez a sokadik alkalom, mert ez azert borzaszto, ferfi letemre, meg a nevedet se tudnam, de mennenk dugi? Nem vagyok az egyszakas ellen, de ott is kell nemi kapcsolat, nekem legalabbis tuti.


Amugy en is tancolok,( salsa, bachata) az itteni kozosseg nagyjabol allando, igy a bulin teljesen normalis, hogy beszelgetunk is.

2017. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Budapest szórakozóhelyeit már teljesen megszállták a külföldi kanok. Amúgy nem "kicsit kevesebb csaj" volt, hanem konkrétan 3-4szeres férfitöbblet volt valójában, csak sarkítottál. Mindenhol ez van. Egy rohadt szemétdomb lett a fővárosunkból, egy kupleráj. 5 éve amikor még ott éltem nem ez volt... de most.. hányadék lett az a város.
2017. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Melyik szórakozóhely volt? Morisson's?

Ezen n elegyél meglepődve, sajnos ez erről szól.

2017. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Kb mint ha elmentél volna egy náci nagygyűlésre. Ahol valszeg nem azt hallanád h Sabbath,/ Shalom és Pészah-ot sem tartanak.


Ilyen helyen minden pasi csak dugni akar ez evidens.

2017. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesebb férfiak nem járnak ilyen helyekre. Hamarabb megtalálod őket Pubokban, romkocsmákban. Nem ilyen felkapott sznob helyeken. Én egyébként azt csinálnám, hogy meghatároznék egy számot, mondjuk max 30 külföldi mehet be egy este szórakozóhelyre és cső.
2017. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyekre már csak a libik és a kangörcsök járnak...a "zene" meg fos egyszerűen...igénytelen lett az egész diszkós világ helyestől-vendégestől...
2017. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Édes Istenem, mennyi retardált jár ide válaszolgatni! :D


Tényleg elég sok a kalandor, de ha nagyon kitartó vagy, szerintem találhattál volna olyat, akivel elbeszélgethetsz. Valamennyire azért a megjelenéséből is ki lehet ezt szűrni a férfinak, persze benne van, hogy egyszer-kétszer mellényúlsz.

Amúgy sejtettem, hogy megint jönnek majd a férfitöbbletesek. :D Igen, gyakori a kanbuli, de kíváncsi lennék, te hány szórakozóhelyen jártál, és melyik volt az, ahol háromszor-négyszer annyi férfival találkoztál. Megvádolni a kérdezőt azzal, hogy ő sarkított, és te jobban tudod, hogy mi volt nála, ez meg teljesen hiteltelenné teszi a válaszod.

5 éve rengeteget jártam bulizni, nemrég szintén lementünk egyszer-kétszer, nem sok a változás.

Ha meghatároznád, hogy mennyi külföldi jöhet be a szórakozóhelyedre, baromi nagy bevételkiesést szenvednél, ugyanis ők hagyják itt a legtöbb pénzt. De jobb ötletet nem is vártam tőled, Gellért! :D

Liberálisok járnak szórakozni, ez is jó. :D Én konzervatív vagyok, és elég sokszor pumpáltam EDM-re valamelyik pesti szórakozóhelyen gimis koromban. :D És te is azzal jössz, hogy "igénytelen lett", mintha változott volna bármi is. Abban mondjuk igazatok van, hogy a Liget, ami a nyitása utáni egy-két évben a kedvenc helyem volt, tényleg baromi igénytelen lett, amióta nem "Morrison's Liget", de semelyik másik helyen nem tapasztaltam változást.


F

2017. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!