Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi jár szórakozóhelyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi jár szórakozóhelyre csak azért, hogy ott felszedjen valakit?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
SZerintem 99% csak azért van ott
2017. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez szomorú. Köszi a válaszokat!
2017. aug. 23. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi másért menne oda valaki?
2017. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk hogy jól érezze magát.
2017. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


itt például egy nő ír és kérdez erről, szóval úgy tűnik, ez egy általános jelenség lett :/

2017. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mondjuk hogy jól érezze magát."


Ha elmegyek valahova és felszedek egy nőt akit utána hazaviszek akkor eléggé jól érzem magam, szóval végülis igazad van. :DDD Meg amúgy a nők nagyrésze is azért jár szórakozóhelyre hogy felszedesse magát, lehet mondani hogy nem így van de attól még igenis így van. :D Ha nem így lenne akkor a sok férfi aki ezért megy le nem tudná összeszedni ezt a sok nőt. :DD Nincs ebben semmi... Valaki attól érzi jó magát, hogy részegen vonaglik bent a diszkóban össze-vissza egyedül, valaki meg attól hogy felszed valakit. Nem értem mi ebben a "szomorú"... Mintha a nők nem ezért járnának oda. :DDD

2017. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A nők többsége a barátaival megy, hogy táncoljanak, szórakozzanak egyet, nem "egyedül vonaglik" a többség.

Nem arra mondtam, hogy szomorú, ha két ember úgymond megtalálja egymást, hanem hogy úgy vettem észre hogy sok férfit nem is érdekli egyáltalán a zene vagy a buli témája, csak úgy elmennek minden buliba, hátha felszednek valamit, aztán meg en is érzik jól magukat.

2017. aug. 23. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok, mert jó "vadászterület".
2017. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!