Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek többsége normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége normális és nem az alapján választ párt hogy milyen magas és hány kiló. Hanem a személyisége alapján?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
nem,am te nem vagy normális
2017. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A vonzalom nagyon fontos dolog egy kapcsolatban. Ha valakinek számít a másik kinézete, attól nem lesz nem normális.
2017. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkinek számítanak a külsőségek, aki azt mondja, hogy neki csak a belső számít az hazudik. A bajok ott kezdődnek, amikor valaki csak a külsőségek alapján választ párt, esetleg irreálisan magasak az elvárásai.
2017. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem első helyen van a külső. Ha az nem stimmel, lehet bármilyen a lány személyisége, nem tudnám elképzelni párként, max. barátként. Természetesen a külső után jönnek a belső tulajdonságok, de abban valamennyi kompromisszumot tudok kötni, és ettől én még teljesen normális vagyok...
2017. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Az emberek többsége normális és ad nekem 1.5 millió forintot!?
2017. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Az ember nyilván a külső miatt kezd el ismerkedni valakivel elsőre, mondjuk vadidegen esetében, de később nyilván a személyiség alapján dönti el, akar-e vele komolyabban foglalkozni. Normális esetben.
2017. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vonzó külső jó dolog, de kapcsolatra nem elég. Ha valaki a személyiségével levesz a lábamról, akkor a magasság és a kilók száma egy egészséges határon belül mindegy. Viszont legyen benne valami vonzó (hang, illat, tekintet, gesztusok stb)
2017. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A jóképüség számit a nőknek,igy tudnak villogni vele és irigykednek a barátnőik..
2017. nov. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!