Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most hogy van ez a kopaszodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy van ez a kopaszodás dolog? Gáz, ha ilyen kisebb mértékű van és az a sármos fajta kopaszodása van az embernek 30-as férfiként?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Engem is érint már 30-asként, eddig sosem hullott. De örökletes. Mondjuk két nőt kérdeztem, akiknek bejövök, mondták, hogy nem a hajat nézik már 30 felett, ekkorra a legtöbbeknek úgyis ritkul, hanem az arcot, a szemeket. De ne tudom hogy van ez. Persze van, akinek nagyon gáz az arca, azon haj sem segít.


2017. nov. 13. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Páromat 21 éves korában ismertem meg, és már akkor tudtam, hogy kopaszodik. Most 24 éves és nagyon ritka a haja, de nekem így is tetszik, mindenhogy tetszene :) Akit komolyan érdekelsz akár csak szexkapcsolat szinten is, az nem fog ezen fennakadni szerintem
2017. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2017. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan, hogy sámos fajta kopaszodás. ;)

Legfeljebb olyan, hogy sármos férfi, aki kopaszodik.

Egyébként a legtöbb nőt nem ez érdekli. Nem vagyunk olyan felszínesek, mint a férfiak, akik az öregedés legkisebb jelére húzzák az orrukat. ;)

2017. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Páromnak is ilyen volt a haja amikor megismertem, azóta sem változott sokat. Egyáltalán nem néztem a haját, fel sem tűnt. És most sem érdekel. Nem a hajába szerettem bele. :)
2017. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz.

Ha a fejed tetején középen kopaszodna akkor viszont érdemes letolni kopaszra.

2017. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A képen látható férfi jól néz ki a hajával együtt.
2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sármos kopaszodás :)

Hihetetlen mit ki nem találnak a pasik :)

2017. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

"Nem vagyunk olyan felszínesek, mint a férfiak, akik az öregedés legkisebb jelére húzzák az orrukat"


Nem, valóban... már az előtt húzzátok mindenen az orrotokat, hogy az öregedés egyáltalán szóba kerülne.

2017. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nem vagyunk olyan felszínesek, mint a férfiak, akik az öregedés legkisebb jelére húzzák az orrukat"


Csak a saját nevedben beszélj:). Az itteni nagy megmondók más véleményen vannak. Hozzáteszem, a való életben még egyetlen nőtől sem hallottam, hogy azért ne kellene neki egy pasi, mert kopaszodik.

2017. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amelyik nő csúcsformában lévő pasit akar,az nyilván nem a te korosztályoddal ismerkedik,így a kopaszodás sem fogja zavarni túlságosan.
2017. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!