Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezhet ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet ilyen? Találkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot. Iszonyat helyes, jóképű és biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem az esetem. Viszont a srácnak 0 önbizalma van. Nem tesz ki magáról képeket, évek óta nincs barátnője, mondta is nekem, hogy nincs sikere a nőknél. Hogy lehet ez? Ilyen jóképű és ilyen félős. Találkoztatok már ilyennel?
2017. nov. 13. 22:29
 1/10 A kérdező kommentje:
hogyan tudnék neki segíteni?
2017. nov. 13. 22:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy igazat mond, vagy nagyon szarul hazudik, vagy pedig nagyon naív vagy.
2017. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Segíteni? Hozd össze pár nővel, legyen önbizalma:) Megfektet a segítségeddel 5-5 nőt, majd nő az önbizalma.
2017. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz neki segíteni, hogy elmondod, milyen értékes ember, és majd biztos megtalálja a párját. Akkor, amikor a legkevésbé számít rá. És ne görcsöljön a témán, mert akkor nem lesz semmi. És próbálkozzon, mert különben nem lesz semmi. Kihagytam valamit?
2017. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál neki segíteni? Mondjuk úgy, egy kis önbizalmat öntesz bele :) Nem is értem, ha bejön, akkor miért nem lépsz? Igen, vannak olyan fiúk akiket egy kicsit nógatni kell (ők azok a helyes fiúk, akik nem voltak anno a suli nagymenői között)..
2017. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy újabb - és már sokadik példa - arra, hogy sokszor nincs összefüggés a külső és a személyiség között.
2017. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tanítsd objektivitásra.
2017. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy beleulsz a farkába. 😛
2017. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legrosszabb ***** válasza:
Baromság. Vagy kamu a kérdés, vagy a csávó manipulál téged, hogy megb... barátkozhasson veled.
2017. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van ilyen de ez a gyakoris, nyenyergő fiú bagázs nem hiszi el
2017. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!