Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi aki boldogabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki boldogabb egyedül és nincs szüksége társra vagy nincs mert minden ember társas lény?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 07:48
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Jelen!
2017. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs.
2017. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van.
2017. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Ideig oraig....aztan elobb utobb jon valaki aki mindent megvaltoztat .....
2017. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szintén kutya. \O/

Persze lehet hogy jön valaki, aki mindent megváltoztatna (az ördög ne alszik), de olyankor kell erősnek lenni, elővenni a felhalmozott érveket, és friendzoneba tenni a csajt a komplikációk elkerülése végett.

2017. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Bocsánat előre is,hogy nőként írok ,de én pl boldogabb vagyok egyedül. Úgy értem nyilván kapcsolatban van az a drogos érzés amit nem lehet megélni máshol csak a szerelmben vagy kokainnal.Ezt egyedül soha nem érezném azt az eufóriát. Viszont én tudom,hogy valamiért nem tudok együttműködni hosszútávon másokkal,mindig csalódás lesz a vége hiába akarom nagyon a boldogságot valaki mellett. Így számomra egyedül sokkal boldogabb,nyugodtabb. Tökéletesen elvagyok magamban,vannak barátaim akikkel eljárok programozni,vásárolni,moziba stb így szociális igényeim nagyrészt kielégítem. Otthon nem is hiányzik,hogy valaki ott tébláboljon vagy idegesítsen és gyomorgörcsöt okozzon azzal,hogy éppen hol van mit csinál tuti megcsal,hogy meg kell felelnem a családjának a rokonainak a barátainak,hogy legyek jó háziasszony,főzzek,mossak,de okos is legyek meg csinos meg minden... Szóval én már évek óta egyedül vagyok és nincs hiányérzetem,teljesen jól vagyok egyedül. Szerintem van ezzel más is így.
2017. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Csak a szex hiányzik, de társ nem.

2017. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Az ember társas lény, de minőségi kapcsolatokat barátokkal, családdal is ki lehet alakítani, nem feltétlen kell ahhoz romantikus kapcsolat.
2017. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok és jól érzem magam. Ami nem attól függ, hogy van-e barátnőm vagy sem. Hanem attól, miként állok a dolgokhoz. Nincs is okom panaszra: van munkám, tető a fejem felett és kikapcsolódasra is jut időm. Egyedülállónak lenni sem tragédia, csak egy állapot. Amin vagy akarok változtatni, vagy nem. A társas lény része pedig megvan oldva a családomon és a barátaimon keresztül.
2017. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

Ebben van igazság, viszont mindenkinél máshol van ez a szint. Valaki csak úgy érzi jól magát, ha társaságban van, a legintrovertáltabb, legmagánakvalóbb embernek viszont elég, ha hetente találkozik 1-2 (akár ismeretlen) emberrel. Én az utóbbihoz tartozom.

2017. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!