Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem baromi ironikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem baromi ironikus, amikor lányok ezt írják Tinderen?

Figyelt kérdés

Pl, hogy "az ész többet ér, mint a helyes arc vagy kigyúrt test", "intelligence is sexy", "lehetsz helyes, járhatsz jó egyetemre, de az intelligenciát nem helyettesíti semmi", stb.

Mindezt egy olyan alkalmazáson, ahol csak és kizárólag a külső alapján dönt mindenki.


2017. nov. 14. 10:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk az sem rossz, amikor "írj és légy kreatív" áll a bemutatkozásukban, emellett van 3 szelfijük fent. :D Elképesztőőő.
2017. nov. 14. 10:38
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked ez elképesztő és szánalmas, miért ott keresel párt magadnak?
2017. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a direkt társkeresés mindig a külsőn múlik elsősorban, főleg a neten, de élőben is. Te is olyanhoz mész oda/olyannak írsz, aki külsőre megfog. A személyiségét csak ezután ismered meg.


Sokkal eredményesebb baráti körből választani, vagy semleges környezetből, ahol ténylegesen megismered az illetőt.

2017. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne vergődj a tinderen.
2017. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Ez igaz. De ez azt jelenti hogy utána tedd ezt zárójelbe: (viszont ha rám ír közben egy olyan akinek minden megvan, akkor téged offollak 🙂)
2017. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Az intelligence is sexy kifejezést azokra értik, akik külsőleg már megfelelőek.
2017. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Meglehetősen ironikus, igen.


De szerintem nem úgy kell felfogni, hogy a Tinderen az emberek "döntenek". Inkább úgy, hogy egy nagyon picike, alapvető szimpátiát vagy vonzalmat ki lehet alakítani vele, ami jó alapot ad a további ismerkedésre. Legalábbis én így használnám, ha használnám (de nem használom).

2017. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Ezek tipikus agyament sablonszövegek, azok írják, akik egy önálló mondatot nem tudnak megfogalmazni és kommersz idézetek mögé bújnak.


"intelligence is sexy"

Csak akkor, ha a hölgy nyelvtudása itt nem merül. Mert akkor kiábrándító. És általában így van :)


N

2017. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
41%
Szóval se kreatív nyitószöveged nincs, se okos nem vagy, ezért inkább az ezeket elváró lányokat fikázod? Vagy mitől lobbant most be az agyad? :D
2017. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sunshine, a feminista kollektivizmusod miatt véled úgy, hogy tudsz rólam bármit is? A kérdés tekintetében az én személyem indifferens. Lehetnék akár ostoba is, a fenti mondatok akkor is ironikusak.

Most pedig távozz, és inkább siránkozz, hogy a 30-as pasik a nálad fiatalabbakat preferálják.

2017. nov. 14. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!