Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem lehet veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem lehet veletek barátságot kialakítani? Miért lesztek szerelmesek, vagy miért tetszik meg nektek az adott nő aki csak haverkodni szeretne?

Figyelt kérdés

[link]


most olvastam ezt a történetet, és akár én is írhattam volna. Én MINDIG, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG haverként tekintettem a fiúkra, mivel nagyon megválogatom h kivel jövök össze. Viszont a fiúk társaságát mindig jobban szerettem mind a nőkét, mert a csajok nagy része pletykálkodik, meg inkább nem részletezem..... Szóval volt rengeteg fiú haverom addig amíg barátom nem lett, azóta az összes felszívódott, nem is írnak semmi... illetve megtudtam h a legtöbbnek tetszettem is. Egyszerűen nem tudok úgy haverkodni fiúkkal h ne derülne ki 1-2 hónap után h amúgy ők többet akarnának, holott tudják h komoly kapcsolatban vagyok...


Miért van ez????Miért nem tudnak a pasik a nőkre haverként tekinteni?



2017. nov. 14. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ez igaz. Azt vettem észre, csak olyannal lehet igazán tiszta a haverság v barátság, akik foglaltak, ahogy én.

Vagy még ott vannak a meleg srácok.


Átérzem, én is fiúkkal vagyok jóba legtöbbször.

2017. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekik nincs szükségük női barátokra, - nekem ezt mondták. Arra ott vannak a fiúk. Nem tud nekik nagyon egy nő olyat adni, ami szellemileg kihívás volna, vagy elég nagy show, valami ilyesmi választ mondta nekem a kérdésedre..

Hát hogy ez igaz -e, az nem biztos..

2017. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Illetve, kiegészíteném még azzal, hogy olyannal is jóba lehet lenni, aki bár szingli, de már az elején nagy ellentétek vannak, és kizárt a kapcsolat lehetősége. Politikai nézet, vagy pl egy szingli haverom, aki nagyon apuka alkat, már nagyon várja hogy legyen saját gyereke, én meg idegbajt kapok ha csak meglátok egyet is.

Innentől kezdve nem vagyok vonzó, úgymond a szemébe. És marad a tiszta haverság, és lehet hülyéskedni, és nincsenek is flörtölgetések, stb

2017. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ti sem tudtok. Eddig az összes csaj bepróbálkozott idővel, akivel eddig barátkozni próbáltam.
2017. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem ismered a férfiak biológiáját. Nekünk csak akkor lehet haver egy nő, ha abszolút nem vonzódunk hozzá, egy szikrányit sem. Evolúciós ösztön, hogy minél több helyen szórjuk szét a magvunkat, minél több nőt megtermékenyíteni a Földön. Aztán persze ez poligámia lenne, s az ember határt szabva evolúciós ösztöneinek legtöbbször monogám életet folytat.
2017. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

szted mért lesz veled jóban egy pasi? :D de most őszintén. :D igazán őszintén...

a sztoriban is, hogy a csajnak nem esik le, h mi a szitu...jézusom...mondom én h a nők hülyék...

2017. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lazy Lover ***** válasza:
70%
mert nincs férfi nő barátság mikor fogjátok már fel? arra ott vannak a férfiak...
2017. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 D. Brasco ***** válasza:
Lehet-e barátság férfi es nő között?Ha igen akkor miért nem?De ez a barátság dolog az ellentétes nemmel kb olyan mint a sellők....hogy állítólag létezik de még senki nem találkozott vele!
2017. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Általánosítasz.

Barátságban nem léteznek nemek, csak két elmének különbségei.

Ha valakivel barátságom van, nem leszek szerelmes. Mások, mert hiányos az elméjük, nincs gyakorlatuk lényegi dolgokban.


"Miért van ez????"

"mert hiányos az elméjük, nincs gyakorlatuk lényegi dolgokban."


Elmének készsége, annak tanultságától függ, nem attól, hogy jelenleg éppen férfi-e vagy nem.

2017. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem vannak nő barátaim. Vagyis inkább haveroknak mondanám őket, nem olyan életre szóló barátnak. Olyan férfiből sincs. Időnként ha szinglik vagyunk vagy nagyon ráér valaki valamilyen okból, akkor azért annyira megerősödik, hogy már-már barátságnak mondanám.


Egy férfi-nő barátságban vannak kihívások, amiket kezelni kell. Nem tudom miért, de sok ember nem tudja vagy nem is akarja. Mások meg hazudnak, talán maguknak is, haverságot, mikor valójában kapcsolatot akarnak.


Ha egy férfi meg egy nő barátok, akkor az lenne a legjobb alapja egy kapcsolatnak. Természetes, hogy mindenkinek eszébe jut, hogy mi lenne ha. Akkor marad meg barátinak a kapcsolat, ha valami hiányik, ami a párkapcsolathoz kellene. Például fizikai vonzalom egyik vagy mindkét részről. Vagy alapvetően ütköző életvitel. Meglévő stabil párkapcsolat miatti érdeklődés hiánya. Nagyon eltérő szexuális igények.


Akkor van gond, ha az egyik fél mégis a párkapcsolatra vágyik a másik nem. Ezt meg kell beszélni. Ha ennek ellenére megmarad a vágy, akkor fel kell függeszteni a kapcsolattartást addig amíg el nem múlik! Miután elmúlik, sokkal erősebb alapokja lesz a barátságnak.


Ennyi az egész trükk. Nem tudom ez másnak miért nem működik vagy miért nincs igénye sem rá.

2017. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!