Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjam ki társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjam ki társkeresőre az igényeimet, úgy, hogy az ne legyen bunkó?

Figyelt kérdés

Tehát ilyeneket, hogy ne legyen anyuka, mert saját családot szeretnék majd, nem más férfi gyerekét nevelni. Ne legyen rajta semmilyen túlsúly, mert egyszerűen nem vonzódok a teltkarcsú nőkhöz. Minél inkább természetesebb legyen, ne legyen rajta tetoválás, túl sok smink, ne legyen túlzottan szolizott, mert én azt nem szeretem. Továbbá azt is igénylem, hogy dolgozzon valamit, nem várom, hogy a Harwart egyetemen végezzen és sok pénzt keressen, de ne eltartót keressen bennem, hanem akkor keressen másik férfit, de én nem leszek a "pénzes bácsija".


Nagyjából ennyi lenne az alap elvárásom, de férfiként elvárásokat kiírni az valamiért bunkóságnak számít. Ha egy nő ír ki 10x ennyi elvárást, sokkal bunkóbb és nyersebb stílusban azzal semmi gond nincsen, mert ők "megtehetik", ők válogatnak. De egy férfitől ez gáz?


2017. nov. 14. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát én a "Harwart" egyetemet kihagynám.
2017. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát, szépen szűkíted. Amúgy kb úgy ahogy most, csak az egyetemi részt engedd el ;)
2017. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, hogy ez "a Harwart egyetemen" sokkal kínosabb! Meg ez a kérdés.


(Bocs, nem offolok tovább!) :D :D :D

2017. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges bármilyen elvárást kiírnod, mert egy nő nagyon ritkán ír rá férfira. Te fogsz keresgélni, és nőkre ráírni. Ha leszel olyan szerencsés, hogy valaki reagál, akkor elkezdheted sorolni az elvárásaidat.
2017. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Linkeld be ezt a kérdést, és minden leszel, csak bunkó nem.
2017. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Látom, pár hete nagyon beindult a túrdöfransz a gyereknemzéssel az ifjonc 30-asoknál :)) Az is annyira szép, amikor erről egyes szám első személyben beszélni egy férfi: "saját családot szeretnék majd"-ez olyan romantikus :)) Nehogy szó legyen nő és férfi együttmőködő viszonyáról ilyen esetben, mindenképpen Saját legyen az a család, olyan igazi kapitalistán :* :*
2017. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

"Az is annyira szép, amikor erről egyes szám első személyben beszélni egy férfi: "saját családot szeretnék majd"-ez olyan romantikus :))"


Ja, kb. olyan ez, mint amikor a gyereket a "saját" gyerekének nevezi...

("az enyéém, a szajáátom, a Dráágaszáágom!")

2017. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha van olyan,hogy család rovat,akkor jelöld be,hogy a jelöltnek "0 gyereke lehet" vagy ha ilyen opció nincs,a megjegyzésnél írhatod,hogy "Bocsánat,anyukák kíméljenek!Szeretnék egyszer családot,de sajátot!"

Az ideálnál meg be lehet jelölni,milyen testalkatú párt szeretnél és esetleg a megjegyzésbe belefűzöd,hogy "Bocsánat,de a duci nők nem a zsánereim."

A tetkó,szoli ellenességet is be lehet írni,hogy bocsi,de ez egy nőn neked nem tetszik.

Mondjuk ha a Harvardot nem tudod helyesen leírni,ne is várj egyetemi képzettséget,mert az biztos,hogy még egy duci,egyetemet végzett nő is körberöhögne,nem csak egy vékony,hasonló képzettséggel rendelkező.Legalábbis én amerikanisztikásként biztos ejtenélek emiatt,lehetsz felőlem akár Fabregas-szint fejre és testre Lazar Angelov.

Amúgy a karrier opciónál,hogy mit vársz el,leírhatod,hogy bocsi,nem sugar daddy vagy,aki nőket pénzeljen.

2017. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7-es, pontosan. "saját gyerekem", "saját nevelés", "(saját) unokám"(anyóstól), a nővel meg mi lesz, senki nem érdekel. Biztos nagy sikere lehet ennek a vaskalapos kapitalizmusnak ;)
2017. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 BlackSword ***** válasza:
100%
Azért remélem Te a "Harwart"-on végeztél...
2017. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!