Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki regelt már társkeresőre női kamuprofillal? Mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés

Szerintem sokunk(én is férfi vagyok) fantáziáját birizgálja, igaz-e az, amit a nők mondanak a netes társkeresésről: levelek végeláthatatlan sora, bunkók, perverzek, nős, túlkoros pasik szánalmas próbálkozásai, dickpic-ek küldözgetése, érdeklődés a "tarifákról", tiszteletlen beszólások, "szia, mizu"-k áradata, gagyi poénokkal való operálás, gátlástalan hazudozás, stb...


Szerintem sokunk fejében megfordult már, hogy jó lenne egy kísérletet végezni, hogy ez tényleg így van-e: ez pedig egy női kamuprofil létrehozásával lehetséges. Van köztetek, aki megpróbálta? Mi lett a végeredmény?


Valóban úgy van minden, ahogy a nők mondják? Tényleg igaz, hogy a regelés után pár perccel már el is kezdenek jönni a levelek, egy idő után pedig szabályos "levélözönben" úszik a női felhasználó? Mit tapasztaltatok a "kísérlet" során?



2017. nov. 5. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Én az exemnél tettem ezt, helyes férfi képében írtam neki, hogy megcsal-e. Meg is lett az eredménye, mikor kiderült, hogy visszaírt a jóvágású férfinak...
2017. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én egyszer 12 éves lánynak adtam ki magamat a chat hőskorában, özönlöttek a perverzek, nagyon durva volt. Volt akinek még a saját fotói is fel voltak töltve. Direkt szendére vettem a figurát, legtöbb először kedvesen indított, aztán kezdtek puhatolózni, érdeklődni majd belevágtak a lecsóba, találkozó meg ilyenek. Először röhögtünk rajtuk, aztán kezdett nyomasztó lenni a dolog.
2017. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én olyan profilt csináltam, ahová egy jóképű férfi képeit töltöttem fel.

Hát, a következő életemben gazdag és jóképű akarok lenni :D

2017. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóképű férfiak nincsenek is társkeresőn, csak kamuprofilosok. Ugyanez a véleményem a gyönyörű nőkkel kapcsolatban.
2017. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsiságból regisztráltam egy női névvel egyszer. Teljesen üres volt az adatlap, szinte csak a kor+név volt megadva és a város, de így is több tucatnyian írtak rám, méghozzá egészen elképesztő dolgokat... Többen azzal kezdték hogy nagyon szimpatikus vagyok az adatlapom alapján (üres volt!), volt pár aki komplett önéletrajzot küldött bemutatkozásként, volt aki kilóra meg akart venni és rögtön wellness hétvégét ajánlott, és persze volt egy csomó félanalfabéta akiknek mindegy lett volna csak dughassanak valakivel. Egy fiatal lányra már csak a neme miatt is rárepülnek több tucatnyian társkeresőkön, még 1-2 értelmesebbnek tűnő figura is, semmit nem kell csinálniuk ehhez. Kb. 5x nagyobb lehet a kereslet mint a meglévő kínálat.
2017. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Igen, pontosan az általad említett kíváncsiság vezérelt, illetve az, hogy a nők gyakorlatilag teljesen mást állítanak a levelekről mint a férfiak, így ki akartam próbálni, hogy mi az igazság.


A profil egy 24 éves nő volt kép nélkül, teljesen átlagos (semmitmondó) bemutatkozással, a jelmondat pedig egy idézet (ahogy szokás). Kapaszkodónak annyit írtam, hogy szeretem a kutyákat és érdekel a történelem illetve a zene. Direkt nem léptem be aznap, csak másnap délután és csodák csodájára 19 levél várt:). Ez egyetlen nap "termése" egy olyan profilnál, ahol még csak egy kép sem volt kint. A levelekből 4 volt kritikán aluli, a többi teljesen normális hangnemben íródott, bár további 7 volt olyan, amin érezhető volt a ctrl+c\ctrl+V hatás. Illetve még 3 ahol érezhetően csak a szex a célja az írójának, de ezek is normális hangvételűek voltak. Viszont a maradék 5 teljesen normális, a lehetőségekhez mérten egyedi levelet írt (használta a kapaszkodókat). Nekik írtam is egy válaszlevelet, amiben leírtam, hogy ez csak egy kísérlet volt. Ezután töröltem a profilt. Nem állítom, hogy a valóságban ebből az 5-ből tudna választani egy "átlagos 24 éves nő", de 1 nap alatt 5 normális üzenet azért nem rossz.


Tehát nem igazak a napi több 100 leveles híresztelések, de az sem, hogy az összes levélíró egyen-levelet illetve dickpic-eket küldözget. Hozzáteszem, hogy férfiként szerintem a többség összetenné a két kezét, ha 1 nap alatt ennyi levelet kapna ilyen arányokkal (19-ből 5 normális), de még akkor is, ha 19 elküldött levélre kapna 5 normális választ.

2017. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, szemétség, de egyszer elegem lett a férfi felhasználókból az egyik társkeresőn (még főiskolás éveimben), és regeltem egy kamu női profilt Google-n talált fotóval nagyon dekoratív és vagyonos nőként beállítva a felhasználót. Valahogy "hozzá" teljesen másképp közeledtek a férfiak, mint hozzám, átlagoshoz, de koppantak. Akkor jólesett, kiengedtem a gőzt, azóta nem csináltam ilyet, nem is akarnék már.
2017. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mikeXxX ***** válasza:
Én egyszer csinaltam egy profilt egy lány képével abbol a célból hogy harmadik lány kerestetik ami igaz is volt kerestünk volna egy harmadik személyt 2 óra alatt 70 férfi írt tehát igaz hogy nincs nehéz dolguk a nőknek az más kérdés hogy ezek a "férfiak " nem tudtak olvasni 😂 .
2017. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Naná, hogy kipróbáltam, próbáltam egy egyszerű lányról felrakni képet, pár óra alatt kaptam kb 60 üzenetet.
2017. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én egy jobb pasi képével reggeltem mint jómagam vagyok. Bemásoltam az igaz profilomból az üzenetet amire nrm kaptam választ....jobb képnél bezzeg kaptam..

különben az exemet kellett ellenőrizni sajnos azért volt a kamu profil..

2017. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!