Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egyre jobban divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyre jobban divat a mingli életforma?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában sok ilyen van. Nem tudom melyik korosztályban. Akár évtizedet is leélnek így, egyértelműen elköteleződve, szoros párkapcsolatot alkotva, de mégis külön lakásban.
2017. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez max 50 felett működik, elváltaknál, özvegyeknél, akik nem akarnak mégegyszer hagyományos kapcsolatot. Anyósom is özvegy, neki is van évek óta párja, de nem költöznek össze és nem si fognak, mindketten meg akarják tartani a saját életüket.
2017. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Akkor a világ összes párkapcsolata mingli legalább az első fél-1 évben.
2017. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb szerintem. Mindkét fél független de hetente többször is összejárnak szexre meg közös programokra. Nincs veszekedés nincs féltékenység nincs vérszívás ,meg papás mamásdi ,hanem független szabad emberek kötöttség mentes kapcsolata. Egyfajta barátság extrákkal. Nem csoda ,ha divatba jön ,a hagyományos kapcsolat rég megbukott és egész biztos kudarcba fullad ,csak idő kérdése a dolog.
2017. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen mindig is volt és lesz is. Csak most adtak neki egy nevet. MGTOW is volt legalább 1000 éve.


Nincs eben semmi új.

2017. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, eleinte az elváltaknál lehetett megfigyelni, de manapság egyre több fiatal is így gondolkozik, és köztük lányok is, nem egy pedig még gyereket sem akar...
2017. nov. 16. 07:53
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem most erről Maugli vagy a Harry Potterből a muglik jutottak eszembe.
2017. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még nem hallottam, de nekem abszolút szimpatikus, sőt igazából hasonlóan tudnám magamat elképzelni egy párkapcsolatban, mivel idővel egyszer úgyis vége lenne. Max a közös albérletet tudnám elképzelni, amit ha be üt a krach, akkor fel is lehet mondani, és visszaköltözni otthonra.
2017. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18:

Eléggé pesszimista válasz, de jól látod...

2017. nov. 20. 15:51
 20/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem divatból terjed, hanem azért, mert manapság egyre többen engedhetik meg maguknak. Olvastam én már olyan önéletrajzi ihletésű könyvet, amelyet egy akkor 40-es mingli nő írt magáról, a történet azt mesélte el, hogyan élt mingliként a 80-as évek elején Londonban.
2017. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!