Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mennyire elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyire elfogadható számotokra, ha egy férfi festi a haját?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is festem, képmutatás lenne nem elfogadnom.
2017. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jon be.
2017. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha tudja mi áll jól neki nem zavar
2017. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha hetero marad emellett akkor nincs gond.


(Ismerőseim között két ilyen fiú van,nincs bajom velük -de ők nem heterok....)

2017. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem lennék együtt egy ilyen homokládával.
2017. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ugyanaz vonatkozik rá mint a nőkre. Ha természetesen néz ki, jól áll neki és tényleg "harmonikus" az egész megjelenése, akkor rendben van, semmi bajom nincsen vele. Ugyanakkor, ha túl mű, nevetséges vagy egyszerűen csak nem áll jól neki, ront rajta, akkor nem tetszik.

Én emiatt senkit nem tartok bu..isnak stb., szerintem nem gáz, ugyanakkor az tény, hogy még nem nagyon találkoztam olyannal, akinek bármi problémája lett volna az eredeti hajszínével (max. őszülés miatt), úgyhogy én nem érzem indokoltnak.

2017. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a napi szex rovasara,akkor fesse. Foleg,ha nekem is tetszik.
2017. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hullik neki tőle, tőlem fesse.
2017. okt. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagybátyám azért festi a haját,mert utálja,hogy vörös (amit megértek mert elég vicces) ő pl feketére festi és teljesen természetesnek hat és neki is így tetszik jobban. Szerintem ebben semmi "meleg" vonatkozás nincs (szép is lenne 10 év hetero házasság után).
2017. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!