Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek, hogy a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a nők egy része azt mondja a többi embernek, hogyha olyan férfi próbál ismerkedni vele, aki nem tetszik neki, hogy a férfi molesztálta?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2017. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak ismerkedni próbál, akkor nem. Ha ennél többet, lelkileg-testileg zaklat, akkor igen.
2017. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Te most azt akarod előadni, hogy minden nő hazudik, ha megerőszakolták?

Te drága, ha ismerkedni akarsz, és nem vagyok rá vevő, akkor közlöm szóban. Ha nem fogod fel, és elkezdesz nyúlkálni és tovább nyomulni, akkor az meg zaklatás.

Aki tetszik, azzal ismerkedem. Mi fenét nem lehet ezen érteni?

2017. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2017. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt előadni hármas.
2017. nov. 15. 21:14
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Ha jó pasinak tartanak, akkor akár nyilvános szórakozóhelyen kilógathatod neki a farkadat, izgalmasnak fogja tartani. Ha viszont nem tetszel neki, akkor a legszolidabb közeledést is zaklatásnak bélyegzik. Emögött az van amúgy, hogy a mai nő már tényleg az égvilágon semmiért nem hajlandó felelősséget vállalni.
2017. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%

Ha igen ha nem..:DD

“nem is legény seje-haj, nem is legény ki a lányokhoz nem jár” ez volt régen..

Ma meg #metoo -.-

2017. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy tudtam, hogy fog egy olyan válasz jönni, hogy "Te most azt hiszed, hogy minden nő hazudik amikor azt mondja, hogy megerőszakolták?" Nem, ezért is írtam úgy ki a kérdést, hogy a nők EGY RÉSZE, hogy ne higgye senki azt, hogy így gondolom, de úgy látszik ez nem elég.
2017. nov. 15. 21:37
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Én csak akkor mondom ezt, ha tényleg molesztál, és nem jut el az agyáig, hogy "nem". Ha kajtat utánam, nyomul, pattog... Aki tetszik, annál nem zavar, mert én is viszonzom. De akinél nem viszonzom, annál ez idegesítő és frusztráló
2017. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
AZ ismerkedés kölcsönös dolog,ha az egyik fél nem akarja, akkor már nem ismerkedés.
2017. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!