Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Arra a tulajdonságra gondolok, hogy a legtöbb pasi elveszti az eszét ha egy számára szép, vonzó nőt lát, és egyből szerelmes lesz, főleg azért mert rágerjed szexuálisan. Nagyon keveseknek fontos az hogy milyen a nő lelkileg.


Mennyire gyakoriak azok a FÉRFIAK, akik túl látnak a számukra vonzó külsőn, és elsősorban a nő maga érdekli őket, nem pedig az hogy minél előbb ágyba vigyék.



2017. nov. 17. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért szép számmal vannak ilyenek. A férfiak minimum 40%-a nem csak szexelni akar és igenis fontos nekik a belső is. Én is ilyen vagyok, sok csinos, de buta nőt hagytam ki, pont emiatt.
2017. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az introvertáltságot összefüggésbe lehet ezzel hozni valamilyen szinten, valószínű, hogy létezik korreláció a két dolog közt. Ergo olyanok közt keresgélj.
2017. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Én még nem találkoztam olyan férfival, aki pusztán egy nő külsejébelett volna szerelmes. A szerelemhez ennél azért jóval több kell.
2017. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát, nekem például egy olyan lányra van szükségem, aki megfojt a szeretetével

Egyébként is, a szépség relatív

2017. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha most leírom, hogy ilyen vagyok, elhiszed? 🙂 Egy dolog, hogy megjegyzem magamban, mennyire kívánatos nő, de úgy igazán megkívánni testestől-lelkestől csak akkor tudom, ha érzem benne az intellektust.
2017. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Ágyjelenetek után még mindig meg lehet ismerni közelebbről.


Jártam már úgy, húztuk az ágyjelenetet, közben tényleg meg is szerettem és az ágyjelenet meg nem működött jól. Nehezebb úgy búcsút inteni, miközben érzelemmel nagyon kötődök. Viszont muszáj elküldeni, mert rossz szexel nem fog hosszab kapcsolat működni.

2017. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Ez elég buta általánosítás, nagyjából, mint pl. "minden nő a pénzre hajt".

Ismerkedj, és lesz pozitív és negatív tapasztalatod is.

Ami pedig #2 válaszoló írt, hogy az introvertáltság korrelál a belső értékek iránti igénnyel nettó baromság, az a valószínű, hogy kis stílű önreklámm

2017. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

nyisd ki a szemed és vedd észre őket.


üdv,

egy ilyen férfi

2017. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Vagyunk páran. Abba tényleg lehet valami, hogy az introvertáltabbak gyakran ilyenek. Meg akik a gyerekkorukat stabil család háttérben élték le, apu, anyu máig együtt van, nincs válás, megcsalás, hanem összetartás van, és a gyerekkel is eleget foglalkoztak. Szóval aki látta, érezte azt, hogy mennyire jó tud lenni, egy kiegyensúlyozott családi légkör, és egyszer ő is ilyet akar majd kialakítani. Szóval nem mindegy, milyen partnert választ ehhez, mert ez többről szól mint megdugni és jöhet a következő.
2017. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
# 7: Vagy csak fogalmad nincs, miről beszélek.
2017. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!