Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha arra várok hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra várok hogy a lány kezdeményezzen örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Félek még megszólítani is a lányokat, esélyét se látom hogy én képes legyek felszedni bárkit is.
2017. nov. 17. 21:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a kisugárzásod, akkor nem probléma. Én is félek a lányoktól, nem szoktam megszólítani őket, és zavarba jövök, megijedek, ha ők szólítanak meg. Viszont a lányok kedvesek, türelmesek, ezért meg szoktam várni, hogy udvaroljonak, simogassanak, aztán randira hívjanak.

Szóval csak bízz magadban, legyél nyitott, pozitív és alakul magától.

2017. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem minden normálisabb (nem külsőre értve) nőnek van barátja, szóval ha kezdményezel akkor sem leszel jobban.
2017. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét!
2017. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Edgar: az semmi, minden normális faszinak van barátnője/felesége. :D


Nem olyan egyszerű ez.

2017. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

"Ha arra várok hogy a lány kezdeményezzen örökre egyedül maradok?"


>Nem feltétlenül, de van rá esély, hogy igen. A lányok is kezdeményezhetnek, azonban ezt csak azoknál a pasiknál teszik, akik valamivel felkeltik az érdeklődésüket.


"Félek még megszólítani is a lányokat,"


>Ezzel bizonyára nem vagy egyedül. Mindenkinek lehetnek félelmei, de pont ez a lényeg, hogy győznünk kell a félelmünk felett.


"esélyét se látom hogy én képes legyek felszedni bárkit is."


>Magad sem gondoltad át, hogy mit írtál. Csak gondolj bele: több milliárd nő van a világon. Ha normális vagy, és van egy jó megjelenésed (és szorgalmasan ismerkedsz a lányokkal), akkor biztos fel fogsz valakit szedni valakit (vagy valakiket :D) abból a tengernyi nőből.

2017. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#14


Nagyszerű az élet, mi?

2017. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Persze, szoktak nyomulni csajok. Mondjuk ha egy ideje ismersz lányokat, és úgy vagy egy bulin velük, általában kibújik a szög a zsákból. Nem leteperni fognak, csak intenzíven keresik a társaságod. Persze az előbbi sem kizárt. :)

Viszont ha ezek után sem veszel erőt magadon, és nem szeded fel a lányt, akkor tényleg szűzen halsz meg.

De ez nem csak bulikon fordulhat elő, hanem a hétköznapi életben is, csak ritkábban. Attól is függ, mennyire helyes valaki.

2017. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
64%

Lehet itt egyenjogúságról hadoválni, de amíg a férfiak többsége lyukra megy, és neveletlenül viselkedik velem randin úgy, hogy ő hívott el, nem áll szándékomban mégjobban "megalázkodni" azzal, hogy én kajtassak férfiak után.


A kérdésre válaszolva, szerintem érdemes ismeretségi körben megpróbálni úgy, hogy nem csak látásból ismered a lányt. Sok relevanciája a testi vonzalmon kívül nincs a random leszólogatásnak, elvégre is, fingod nincs a másikról, mint emberről, nem meglepő, ha nem veszik komolyan esetleg, vagy elzárkóznak tőle. Illetve ott minden az első benyomáson múlik neked is, és nagyon kényelmetlen általában mindenkinek. Másrészt, a nőket nem felszedni kell, hanem megismerni, és elérni a kölcsönös szimpátiát. Felszedni szerintem senkinek sem feladata a másikat, csak magából csinál hülyét, és nagy esélyt ad arra, hogy ne egyenrangúan folytatódjon később sem a kapcsolat. Lehet, hogy egy nyitottabb lány majd kezdeményez valami konkrétabbat, ehhez viszont neked sem árt közvetlenebbnek lenni. Olyanról még nem hallottam, hogy valaki csak állt és nézett ki a fejéből, és egy nő úgy ment oda hozzá, hogy nem szexet kínált pénzért a Nyugatinál.

2017. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
6%

"Több milliárd nő van a világon"


Jajj, az egyik dobogós baromság ebben a kategóriában!


Na nézzük.

Szóval több milliárd...

Valóban, a Föld lakosságának közel fele nő, szóval valóban kb 3,5 milliárd nő él a Földön.


De én itt Szegeden igen kevés esélyt látok arra hogy bárminemű ismerkedési lehetőségem akadna mondjuk azzal az 500 millió kínai nővel...vagy a kb 50 millió japán nő bármelyikével...Vagy a kb 40 millió német nő bármelyikével...Vagy a kb 70 millió orosz nő bármelyikével is...

Remélem érted miről beszélek.

Azon kívül, itt csak annyit csináltam hogy az össz népességet megfeleztem, mert fele nő fele férfi genetikailag. Korban egyáltalán nem vontam még le a párkapcsolati szempontból nem opcionálisakat. Ugyanis 23 éves srácként nem fogok se 5 évesekkel se 75 évesekkel összejönni, hiába vannak nőből...Azért gondolom ezt se nehéz felfogni.

Tehát így még jobban csökken a párkapcsolat szempontjából potenciális jelöltek száma.


Ha csak Magyarországiot nézzük, akkor 5 millió nőt számolhatunk. Csakhogy ebből kb Max 300 ezer esik abba a korosztályba amiben én vagyok. Ezt a háromszáz ezret pedig szépen szórd szét egy Magyarország méretű területen.

Aztán még vond le az összesből azokat akiknek van párkapcsolatuk. Végeredményben kijön, hogy egy 180 ezer fős településen kb van talán 1000-2000 lány, aki szóba jöhet. De mivel nem állat vagyok aki bármit megdug, hanem gondolkodó, neadjisten érző ember, ezért nem mind illik hozzám. Ha mondjuk csak minden 5. lány illene hozzám (ami baromi nagy túlzás) akkor az már azt jelentené hogy kb 200 lányról beszélünk egy 180 ezer fős településen... Sok sikert.

2017. nov. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
#19 Szerintem nem kell szószerint venni. Neked meg 200 lányból nem elég válogatni? A kis mohó...
2017. nov. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!