Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti járnátok egy rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti járnátok egy rendkívül szép férfival vagy kevésnek tartjátok magukat hozzá?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Kinek mit jelent a szép? Aki másnak jóképű, az lehet nekem nem az. Nekem nem tetszik pl a kockás has, a barna haj-barna szem-borosta-szolis barna bőr. És ez szerintem az általános férfiideál napjainkban a média szerint.
2017. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen pasi az életemben, számomra a világ legtökéletesebb pasija volt, bár másnak biztos nem az.


Ha telik az idő és azt tapasztalod,hogy jól működik a kapcsolat, fontos vagy Neki, akkor csak a jópasisága ne tartson vissza.

De muszáj ezt leküzdened mert így hosszabb távon nem tartható fenn egy kapcsolat.

Állandó bizonyítási kényszer lenne Benned, és az az érzés,hogy sosem tudsz megfelelni Neki - de valójában magadnak.


Ha nem tudod, akkor zárd le, bár ez nehezen fog menni.

2017. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a kék szem szebb!
2017. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na de milyen a rendkivul szep ?


Nekem regota tetszik egy ferfi , valamilyen szinten kevesnek erzem hozza magam.

Pedig egyedul van hosszu ideje , es nem az a kimondottan " jo pasi ".

Tehat pl macis alkatu. Nem az a tipus , mint ami sokszor el a ferfiak fejeben a "jo pasirol ".

Szamomra megis az.

2017. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szep, de buta, viselkedni nem tudo, evyeb problemak vannak vele, akkor mindegy, hogy nez ki, nem kene.
2017. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jártam ilyen férfival, nagyon zavart a tökéletessége, úgy nézett ki, mint egy Ken baba, mellé még nagyon ápolt, illemtudó és udvarias is volt. Nem jött be, kb 3 hónapig bírtam.
2017. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valaki szép, én miért lennék kevés? A saját értékem nem az engem aktuálisan körülvevő emberek alapján határozom meg. Van önbecsülésem, önkritikám, önértékelésem, tudom nagyon jól, milyen emberekhez lennék "kevés" és kihez lennék "sok". De ez külsőtől teljes egészében független, szerencsére a felszínesség ezen fokán már túljutottam, hogy valakit attól tartsak többnek vagy kevesebbnek hogy hogyan néz ki.
2017. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze. Ő rendkívül szép kívül, én meg rendkívül szép vagyok belül. Kvittek vagyunk:-) nos és kívülről sem vagyok rusnya:-)


amúgy ilyenek valamiért szoktak rám cuppanni, gimiben is a legjobb pasi, az egyetemi x csoportban is a minden lány kedvence, fogalmam sincs miért, mert sosem voltam az a cicababa típus.. Nem szokott gond lenni ez.

2017. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akit szépnek találok, arra nem tudok vonzó férfiként tekinteni, maximum irigylem.

Nálam a vékony, porcelánbőrű, nőies arcú férfimodellek számítanak szépnek.

Meg pl. a fiatal Eddie Redmayne.

[link]

2017. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, látjátok, ezért relatív kinek mi a szép. nekem pl. ez a pasi kifejezetten nem az. Még csak a férfiasság halvány szikráját se látom Benne. De persze természetes, ha valakinek Ő jön be, hát akkor Ő. Legalább nincs hajtépés a pasikért.
2017. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!