Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal, rendkívül szép. De nem jöttem vele össze, mert sárgák a fogai. Túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy szép lány, elmentem vele randizni. Nagyon szép, mindene rendben van, ápolt, aranyos, kedves. De iszonyúan sárgák a fogai, mikor beszél, mikor mosolyog. Képtelen lennék adott esetben megcsókolni. Nem mertem ezt megmondani neki, azóta neheztel rám, mert nem tudja az okát, miért nem akartam vele lenni. Egy nap talán 1 liter kávét megiszik, 1 doboz cigit elszív, egy héten 3 szor iszik nagy mennyiségű tömény alkoholt 17 évesen. A fogai pedig ilyenek, mint a képen, más szerencsére nem.


[link]


2013. aug. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Takarodj!!!!!!!!!!! Elment az élettől a kedvem >< ÁÁÁÁ
2013. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ütős...
2013. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csak a fogai gázak akkor te is igyán nagymennyiségben alkoholt és akkor nem lesz gond megcsókolni :D

Ha az egész lány olyan csinos mint a képen látható akkor szerintem hanyagold :D

2013. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz a lány részéről..szerintem felejtős..
2013. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az adott lányt mutasd
2013. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű kérdés. Ha neked nem tetszenek, akkor nem tetszenek, és ennyi. Ne gondolkozz azon, hogy válogatós vagy e. Nem kell kevesebbel beérned, mint amire vágysz. Engem ez egy lányban nem zavarna, téged meg igen, ez ilyen.
2013. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a kép rossz példa, mert azt mondod egyébként szép és ápolt csak a fogai sárgák genetikailag. Nekem is. Általában azoknál fordul elő akiknél távoli cigány leszármazottak, de nem cigók már, csak a családfában volt valahol régen. Egy ágon nálunk is sárga mindenkinek a foga, főleg nagyanyámnak de ő tud cigányjóslást is, a testvérei meg muzsikusok.


A csontok színével nem lehet mit tenni. Nekem is olyan sárgák a csontjaim mint a Diablo2 csontvázai.

2013. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyon vodkát,az kitakarítja a szájat+ Signal White Now 1 hét és ragyogni fog a fogsora!
2016. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!