Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek terhes nővel?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 15:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%

Minden férfi álma más gyerekét nevelni már a kezdetektől.


Bár ez végül is tisztább, mintha már a kapcsolatunk alatt titokban csalna meg és más férfitől esne teherbe, akinek a gyerekét én nevelném sajátomként...


Egy nő biztos lehet benne mindig 100%-osan, hogy a gyerek ami belőle jön ki, az az övé. Egy férfi sosem 100%-osan, hogy ami a nőből jön ki, az az övé.

2017. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. De szerintem ez elég egyértelmű.
2017. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Terhessel egyértelműen nem.

31/g

2017. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Ez milyen hülye kérdés már...
2017. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt. De mindig akad egy balek, aki bármit bevállal, csak hogy nőhöz jusson, szal semmi ok az aggódalomra.
2017. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A legrosszabb ***** válasza:
93%
Ki van csukva.
2017. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Nem tudnék mit szólni ahhoz, hogy várja a babát. Főleg amikor majd megszületik. Végig kéne néznem ahogy megszüli? Utána pedig egy évig alig beszélnénk másról, csak róla? Nagyon weird.

A duzzadt mellek és a tej viszont érdekes lehet, valamint az hogy ő lenne az első nő, akivel nem húznám ki élvezéskor. Ezek a pozitív velejárói.

2017. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha én vagyok az apa, és szeretem, igen.


Más gyerekét viszont nem nevelem.

2017. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Most ezt ne vedd magadra. Manapság mi az átlag? 18-24 éves csajszi elolvad az ecsetfejű sráctól. Nyilvánvaló, hogy az ilyenek jó része csak szexet akar és azonnal lép, ha terhes lesz a lány.


A lány naiv volt és butuska, mert egy rendes férfi helyett összeállt egy ilyen majommal. Ilyenkor persze már bőven jó lenne egy átlagos pasi is, csak szeressen meg legyen veletek. A későbbi korosztály sem jobb, mert ott meg a konditeremből kiszabadult főemlősök áldozatai lesznek a lányok.


De most akármilyen is a helyzet, a kérdés ugyan az. Miért kellene bármelyik férfinak is bevállalnia egy ostoba tévedés vagy felelőtlenség eredményét? Egy gyerek azért elég komoly dolog.


És mint írtam, ne vedd magadra, csak vázoltam a helyzetet. Nem ismerem a részletek. Én egy nagyon rendes férfi vagyok, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy belemennék ilyen kapcsolatba. :( Ha a saját gyerekem lenne, akkor minden szó nélkül, meg örülnék is neki nagyon, de más gyerekét nevelni...


24/F

2017. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%
Ha szerelmes vagyok a lányba és nagyon tetszünk egymásnak simán.
2017. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!