Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek terhes nővel?

Összejönnétek terhes nővel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel régóta cseteltek és kiderül hogy a nő a hetedik hónapban van. Akadály ez nektek? Bevállalnak a férfiak így barátnőt?
2015. márc. 2. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnék még gyereket, akkor nem vállalnám.
2015. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kényes kérdés.

Nagyban függ attól a bizonyos férfitól ,h milyen felfogású jelenleg ,h áll hozzá a dolgokhoz és ,h mit is keres konkrétan.

A neten való ismerkedés nagyon rossz példa mert köztudottam 90% ban inkább lazább dolgokat keresnek az emberek.Még azok is akik kimondottan feltüntetik a profilukon ,h tartós kapcsolatot keresnek.Szóval ebben az esetben én azt mondanám ,h annak a bizonyos 7 hónapban lévő kismamának lényegében nagyon kevés az esélye főleg neten.

2015. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mivel nekem a randevum holnap utazik le vonattal hozzám hogy találkozzunk. El kell előre mondanom ezt neki?
2015. márc. 2. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:
nem xD
2015. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

# 4 Szerintem az lett volna a legtisztább ha már 1ső vagy második levélben közlöd ezt vele.Már most is késő lesz ezt elmondani neki amúgy.

Azért ez nem egy olyan kis semmiség ,h esténként néha horkolsz p.l

Persze sokan elriadnak a gyermek hallatán gondolom ezért sem szeretted volna közölni vele ,de így sem lesz jobb ,h személyes talin tudja meg.

Kérdéses megint csak ,h milyen felfogású emberről beszélünk ?

Jobb lett volna ha már virtuálisan kiderül ,h akadályozza e őt ez valamiban vagy sem a felesleges körök elkerülése végett illetve ,h ne raboljátok egymás idejét.

2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Komplikato ***** válasza:
Hát nem ártana. Milyen kapcsolat lenne ez, ha alapvetően a tények tagadására és kamura épül? Mondjuk a 7-ik hónap azért kevésbé szerencsés mint ha 3-4-ik hónap lenne, de ha az illető komolyan érez és akar valamit, akkor szépen kivárja a sorát. Persze gond lehet ha nem szereti a gyerekeket és/vagy még/már nem tervez gyereket. Szóval az igazi választ a két érintett fél fogja megmondani, nem mi.
2015. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze lehet ,h te sem úgy állsz hozzá ,h házasodni szeretnél:)

Ebben az esetben nem feltétlenül kell tudnia:)

Nagyon analfa béla vagyok nem tudom ,h 7. hónapban mennyire vannak jelei a testen?XD

Mert ha még szinte semmi akkor nem feltétlenül kell elmondanod főleg ha úgy vagy vele ,h lesz ami lesz a lapon ismerkedsz.De ha komolyabbra fordulna mindenképpen tisztázni kell ezt.

2015. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hat elegge nagy hasam van mar. Nem beszéltünk gyerekről még mert ez egy szexes csetnek indult csak aztán lett a randevum. Így még nem a pasim végülis.
2015. márc. 2. 14:36
 10/19 anonim ***** válasza:

Nézd nem akarlak fikázni távol áll tőlem,de soha nem értem az olyan embereket akik a neten hazudoznak vagy nem mondanak el dolgokat.Például tíz éves képekkel ismerkednek vagy nem őszinték a külsőt illetően(kövérek)

Mivel ezzel saját magukat teszik kínos szituációba.

2015. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!