Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti hogyan kezelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogyan kezelitek, fogadjátok a csínos nők udvarlását közlekedését?

Figyelt kérdés
Egyre gyakoribb hogy átlagos férfiakhoz közelednek csinosabb nők is. Sok pasi ilyenkor tényleg elfut, elmenekül?
2017. nov. 21. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem.Én beleállok és nem menekülök el.Miért te ilyen vagy és ezt tapasztaltad? Akkor írj rám én nem futok el! 😉 34F
2017. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nehezen bírom. Egyre gátlástalanabb az a sok csinos nő. Kikezd velem pénztáros, a gyerekem tanítónője, a postáskisasszony... Folyton képet küldenek a vaginájukról meg a mellükről... Nem bírom! Már az öngyilkosságon gondolkodom.
2017. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Ritka az ilyen alkalom, amikor valaki engem környékez meg így. Ha jön, akkor hagyom/hagynám, tegye azt, amit szeretne. De az a legrosszabb, amikor egy szimpatikus nővel a szemkontaktus megvan (pl.: tömegközlekedési eszközön), mellém ül és mégsem lép(ünk).
2017. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem olyan gyakori ez:D

Jól esik, de közben meg olyan kínos is, nagyon nehéz rà reagàlni normàlisan mert olyan hihetetlen. Van az emberként egy ilyen hülye érzés, hogy talàn csak vicc vagy àtverés.

2017. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
A jó nők már nemcsak hogy kezdeményeznek, de már udvarolnak is? Jézusom, miről maradtam le? Tudnátok konkrét földrajzi helyet mutatni, ahol ez valóban lezajlik? Csak mert szerintem érthető módon nem igazán hiszek ebben :D
2017. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5. Nekem volt már ilyen, beszélgetni kezdett, mosolyogni, jó telefon számomat azért nem kérte el és én hagytam elmenni,megijedtem, erre minden haver lúzernak gondol...
2017. nov. 21. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Egyre gyakoribb? Talán az álmaidban. Én csak akkor foglalkozok átlagos pasival, ha nagyon gazdag, de akkor sem én megyek oda hozzá. Sok csinos lány ismerősöm is van, de ők is ugyanígy gondolják, minek mennénk oda bárkihez is, mikor így is csomó pasi nyomul?
2017. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
#7 A női lét és azok a bizonyos, unásig ismert, messze földön híres ismerkedési nehézségek... Nagyon rossz lehet nektek, átérzem a fájdalmatokat :D
2017. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7. Te tuti pasi vagy egy nő ilyeneket nem ír


Trololo...

2017. nov. 21. 10:30
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen maximum a mesében van, a valóságban sosem kezdeményez egy nő sem, mert még a lovagkori ideálok világát éljük sajnos, ahol ő maximum hercegnősen nagy kegyesen elfogadja a dolgot, természetesen kibújva a felelősség alól és ha baj van mindenért a másikat okolva.
2017. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!