Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy komolytalan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy komolytalan fiú udvarlását komolyan venni?

Figyelt kérdés

Egy 30 éves komolytalan srác udvarolt nekem egy bulin, majd ra pár hónapra megint udvarolt... De nagyon komolytalan a srác. Mit gondoltok?

18/L


2011. dec. 29. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
KOmolytalan is, 30 éves is..mindent lehet csak komolyan venni nem. Egy ideig lehet hogy ellennétek, de hosszútávra ne tervezz vele.
2011. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy mondod hogy komolytalan, hogy jól ismered, vagy csak a bulin láttad először? Lehet hogy igazából tud komolyan is viselkedni, valaki ilyen ha zavarban van :)
2011. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:
Ezt sehogy nem lehet komolyan venni...
2011. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne.Én is ilyen vagyok általában gyerekesen viselkedek de eddig barátnőim mikor jobban megismertek azt hitték nem is én vagyok mert velük teljesen máshogy viselkedtem úgyhogy lehetséges :)
2011. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

30 éves és komolytalan... Ha te érettebbnek érzed magad ne állj le vele. Tudom gonoszul hangzik, de hosszú távra tényleg nem tanácsos. Szerintem a korkülönbség is nagy. De ez csak az én véleményem.


18L

2011. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akkor szűrtem le, hogy komolytalan, hanem az egyik nagyon közeli ismerőse mondta, hogy mindketten egyforma komolytalanok.
2011. dec. 29. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan venni lehet, de ez nem biztos hogy azt jelenti, hogy ő komolyan is gondolja, csak azt, h te annak veszed.
2011. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
veheted komolyan, na meg attól is függ hogy mit szeretnél, de komolytalan embertől túl komoly dolgokat ne várj.
2011. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!