Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítom el a jó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítom el a jó és átlagos nők közlekedését?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, neten ismerkedek szeretnék barátnőt de mikor felveti a nő a talit egyszerűen elmenekülök félek a találkozástol, nem akarok találkozni,

No lehet a gond, lehet sok csalódások? Érdemes orvoshoz fordulni?


2017. okt. 5. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond, csak ne legyél ilyen bizonytalan.:)
2017. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetes egy kis izgalom, de ideje lenne golyókat kéne növeszteni.
2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt csak te tudhatod. Érdemes ilyenkor kicsit leülni, és elgondolkozni azon, hogy miért érzel így. Nekem sokat segít mindig, mikor őszintén "megbeszélem magammal", hogy mit érzek, mit akarok és miért. De például az is lehet, hogy csak egyik nő sem fog meg túlságosan. Ez gyakran előfordulhat szerintem internetes ismerkedésnél, mert személytelenebb, nem is látod pontosan, hogy milyen a másik. Talán az is segítene, ha legközelebb csak azért is elmennél egy randira. Még ha nem is sikerül jól. Mert talán átlendítene a holtponton, és rájönnél, hogy amúgy nem is olyan vészes ez a randizás dolog.
2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert lúzer vagy. Erre mit lehetne mondani?
2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele kell vágni. Utána már egyre könnyedebb lesz a következő.
2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!