Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vonzalom alapja az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalom alapja az, hogy jól eltudj beszélgetni as másikkal?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 17:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
el tudj beszélgetni
2017. nov. 21. 17:17
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem. A vonzalom ALAPJA a vonzo kulso. Tetszik vagy nem.
2017. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A felszínes embereknél van ez nem? (csak azért kérdem ezt, mert nálam úgy van, hogy ha nem is vonzó külsőleg először, de nagyon jól el tudok vele beszélgetni, megvan az összhang, akkor vonzódni kezdek hozzá.
2017. nov. 21. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzalomnak a kémiát nevezik 2 ember között. Amikor nem tudod megmondani, miért, de bejön a másik. Ha már el tudtok beszélgetni és ismered valamennyire, akkor meg tudod azt is mondani, hogy konkrétan miért tetszik neked az illető, az már szeretet (baráti, vagy szerelem).
2017. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Korábban én azt mondtam volna,hogy arc nélkül hiába beszélgetek el bárkivel, sosem alakulna ki vonzalom iránta.


Aztán jött egy pasi akivel többször beszélgettem úgy,hogy nem találkoztunk,mégis simán vonzónak találtam.


Bár lehet,hogy amennyiben találkozunk változott volna a bennem Róla kialakult kép, de ma már nem mondom azt a kérdezőnek,hogy nem így van.


De persze az,hogy jól elbeszélgetsz a másikkal fontos része a kapcsolatnak, viszont ennél azért jóval több kell hozzá. Pl. vonzalom a másik iránt.

2017. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen. Hiába a jó külső, csupán ettől nem fogsz senkihez vonzódni, max addig amíg nem beszélsz vele. Amitől valaki vonzó lesz, az a személyisége, kisugárzása. Enélkül senki nem igazán vonzó. Persze a személyiségnek, a kémiának csak egy része az, hogy jól el tudtok beszélgetni, sok egyéb dolog is beleszámít. De a legtöbb kapcsolatnál kizáró ok, ha a felek nem tudnak egymással rendesen kommunikálni.
2017. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alapja (előtagok nélkül), nem a vonzalomé. Bár szerintem az egyik igényli a másikat.
2017. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is a vonzalom alapja, de hozzátartozik még az alaphoz más is.
2017. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Diavolino44 ***** válasza:

Az ettol fugg.

A noknel igen, nagyon sok, szinte minden esetben. A ferfiaknal a kulso. Igy mukodik az evolucio.


Ha kiraknak egy tablaval a nyakaban egy szepfiut, hogy szexelni akarok, nem kell fizetned erte. Ki fogjak rohogni, senki nem megy oda.

Ha egy no csinalja ezt, akkor folyamatosan jonni fognak a ferfiak, s viszik el egy korre, max annyi gyanus, hogy lehet nemi beteg vagy ilyesmi.

2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elegengedhetetlen, de önmagában kevés.
2017. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!