Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít egy nőnél a kor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy nőnél a kor, ha feszes és nem látszik rajta?

Figyelt kérdés

Karbantartja a testét, bőrét, haját, tudja hogyan nézzen ki előnyösen.

Ilyenkor ha kiderül a kora, ami jóval több mint amennyi látszik rajta, mennyire befolyásol titeket, fiúk?


2017. nov. 21. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
A kor látszik mindig
2017. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy a többségnek nem számít ilyen esetben a kor, ez persze a szándékok komolyságától is függ. Én is jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, illik rám a leírásod is, bár még nem vagyok a harmincon túl. Van, hogy tőlem 4-8 évvel fiatalabbak csapják a szelet, aztán mikor kiderül, hogy hány éves vagyok, kicsit meglepődnek, aztán megy minden tovább. Az már más kérdés, hogy nálam teljesen ki van zárva egy tőlem ennyivel fiatalabb férfi, de gondolom nálad nem, ezért is kérdezed. Nem akadály nekik elvileg, csak látnod kell, mennyire komolyak a szándékaik. Ha csak a szexről van szó, akkor nemhogy nem akadály, hanem még plusz pont is. Ha párkapcsolatról van szó, akkor már valamivel kevesebben lennének benne, de azért vannak ilyenek is.
2017. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Diavolino44 ***** válasza:
35%

En imadom a noi szepseget, s sajnos ez majdnem egyenlo a fiatal lanyokkal.

Most csak egy csajom van, o 21 eves, de par napja voltam randin egy 47 novel. S az a no mind szemelyisegben mind kulsoben sok huszon evesen. De ez fajta kisugarzas ritka, mint a feher hollo.

Kering a facebookon egy poszt, ahol a regi playboy nyuszikat fenykepeztek le “oregen” (akkor es most)

S le a kalappal, nyilvan van retus a kepeken, de akkor is egy szep erett no koszont vissza, nem a bottal se kategoria pedig voltak vagy 60 evesek.

2017. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiúkat kérdezel. Én nő vagyok, pontosan olyan, mint akit leírtál.Ennek ellenére pontosan tisztában vagyok a korommal és nem szeretnék fiatalabbnak látszani.


Számít a kor, még ha a pasik esetleg azt írják,hogy nem.

Simán megnézek jóval fiatalabb pasikat is,el tudok beszélgetni bárkivel, de az a nő, aki nem kizárólag szexkapcsolatot akar,többre vágyik attól,hogy a pasi a külseje alapján kötődjön hozzá.

2017. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Egy nő a kisugárzásától nő.

Az érettsége izgalmasabbá teszi.

2017. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számít. Ha a burkolat meg a festés új is, attól még a karosszéria régi. Ha érted mire gondolok...
2017. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os, smink nélkül értettem azt, hogy fiatalos.


A hajat, a bőrt és a testalkatot nem tudja lemosni magáról este lefekvés előtt.

2017. nov. 21. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az évjáratod terézanyu?
2017. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7


Lemoshassa savfürdővel:DDDD


Komolyabban, valamelyest számít, mert láttam 55 évest 40-nek kinézni s ez egy kicsit már elgondolkodtató ugye hosszútávon 30-40-es pasinak.

2017. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4-5 év, de még 8-10 sem számít ilyen szempontból. De azért ne legyenek illúzióink, egy 35-40 éves nő NEM fog kinézni 20-nak, neki egy érettebb szépséget kell mutatnia nem azt, ami a húszas évek elején kvázi adottság. Lehet attól még szép, de nem tudja letagadni a korát annyira.


Most az, hogy valaki 20 helyett 25, vagy 25 helyett 30, hát istenem... Semmit nem befolyásol szerintem, mert nem tud annyira elindulni a lejtőn (ha normálisan él és nem teszi magát tönkre minden retekkel), hogy túl sokat változzon. Egy dolognál rizikós ez a kor téma, az pedig a szülés. Egy ideig lelkileg nem áll rá készen az ember (én a mai huszonévesek 90%-át alkalmatlannak tartom ezzel a mentalitással az anyaságra, bocs), utána meg biológiailag nő a koraszülés és egyéb kockázatok esélye. Utóbbiról 35-től beszélünk és afölött. Szóval ha valaki családot akar, és mondjuk talál magának egy 28-30-nak kinéző, de 40 felé közelítő nőt, az lehet gond igenis. Amúgy meg érdekli a fszt.

2017. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!