Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek merjek úgy menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek úgy menni majd nyáron strandra, hogy a combom hátso reszen és a fenekemen látszik a narancsbőr, és nem feszes?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemerj!

Aki narancsbőrős az már nem is ember....

miért ne merhetnél? a lényeg h jól érezd magad. ne mások miatt menj a strandra. sokféle embert fel lehetne sorolni akiknek nem kéne strandra járni és mégis járnak. Ezért járjál te is. ennyi :)

2015. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha annyira zavar akkor van még bő majdnem 4 hónapod mire igazán nyár lesz, addig rendbehozhatod magad.
2015. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne menj, mert úgysem éreznéd jól magad, állandóan az járna a fejedben, hogy jajj, mindenki engem néz, hogy milyen hájas narancs vagyok. A szomorú arcoddal még lehangolnád azokat az embereket, akik ott lesz**ják a saját narancsbőrüket és csak szimplán szeretnék jól érezni magukat.
2015. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
ez csak a nőket érdekli...
2015. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg menj,kérlek! Hülyén hangzik,de már csak miattam is.Nekem dettó ugyanez van,sőt ,szerintem nekem sokkal rosszabb már a helyzet,mint,ahogy leírtad,és én is nagyon gátlásos vagyok emiatt.Illetve,remélem,hogy már csak múlt időben beszélhetek erről,mert a nyáron igen is,elfogok menni,és tenni fogok erre az egészre,jól fogom magamat érzeni! Ez az egész egy baromság,mármint,ez a narancsbőr mizéria.És még hogy ezért kihagyni a lehetőséget,hogy mire eljön a csodás nyár,ne menjek strandra? Nem szabad,szerintem...Én még palacsintát is fogok enni a strandon,mert imádom.:)
2015. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!