Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet még feszes a bőröm? 2...

Lehet még feszes a bőröm? 2 éve még 85 kiló voltam és 1 éve már 65 most meg már 59 kg vagyok és lógós a bőröm, ha állok nem látszik de ha már kicsit begörnyedek hasamon már kezd "lefolyni", de ugyan ez van az egész testemen.

Figyelt kérdés

De ugye miközben fogytam nem csináltam semmit inkább csak koplaltam mert azt hittem jó lesz, de így nem érzem jól magam a bőrömben, leülni sem merek póló nélkül. Tudnátok valamit ajánlani vagy valami amivel feszes lehet a bőröm? Egyáltalán lehet még az?

15/f



2013. máj. 21. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lefogy valaki 25 kg-t az mit vár ?


Szedj vissza 65-68 kg-re és jobb lesz.

2013. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is 85 voltam, és lementem 60-ra, de nekem a bőrömmel nem volt sok problémám, bár nálam egy kicsivel tovább tartott a fogyás. Te még fiatal vagy, elég valószínű, hogy még nőni fogsz, és akkor sokkal jobb lesz.


Én most 75 kiló vagyok, egy kis zsírt és izmot felszedve, és nem mondanám, hogy lóg a hasam, bár nem feszes, de enyhe elhízottságomban nem súlyos.


Érdemes testépítésbe kezdened, és akkor majd a kockák is kinyújtják a bőröd, emellett magától is fog még összébb húzódni.

2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!