Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok betegedni, és depressziós vagyok/leszek?

Figyelt kérdés
24/l vagyok, volt egy kapcsolatom egy pszichopatával, akiről idővel derült ki, együtt lakva, hogy az. Az összes önbizalmam elvette, tettleg sosem bántott, de szavakkal igen. Rengeteget sírtam, de függtem a lelki terrorjától, és nem tudtam otthagyni évekig. Odáig fajult a dolog, hogy a családom és a barátaim is elfordultak tőlem. Mellette iszonyatosan kevésnek, sőt, semminek éreztem magam. Mindig az exét dícsérte, még volt, hogy szex előtt is felhozta, mindig mondta másokra, és másoknak, hogy milyen jó teste van, nekem soha, csak hogy fogynom kéne. 160 cm vagyok és 50-52kg. Utána mikor pszichológus segítségével szakítottam vele, még sokáig fenyegetett, nem hagyott békén. Kiölt belőlem mindent. Undorodtam a férfiaktól. Utána találkoztam egy 30as pasival, aki kapcsolatot ígért, de nem lett, velem veszítette el a szűzességét, mikropénisze volt, és még így is ő dobott ki engem... Nemis akárhogy, nagyon durván... Utána volt egy másik pasi, aki csak játszott velem, bemutatott a családjának, és többet nem láttam, azt mondta, nem volt velem baja, csak félt, hogy megszeret.... Utána volt egy harmincas ismét, aki szintén totál világtalan volt... Most meg egy másik, aki szintén kidobott két hét után... Mindenki azt mondja, hogy csinos, kedves, művelt, szorgalmas, házias nő vagyok, bennem van a plusz, stb, mégis soha nem jön össze kapcsolat. Találkoztam már nem megfelelővel, de megfelelővel is. Ezek mindig azt mondják, amiket már nagyon unok, hogy nem velem van a baj, csodálatos vagyok, biztos meg fogom találni a párom, de nekik velem nem megy... Már teljesen ki vagyok borulva, ez már nem tudom hányadik visszautasítás... Ráadásul egyik napról a másikra, olyan jól el tudják játszani, hogy szeretnek, csak én kellek, magukba bolondítanak, aztán egyik napról a másikra kivágnak engem. Már semmi önbizalmam nincs, kövérnek érzem magam, szerethetetlennek, egy rakás szemétnek... Járok sportolni, dolgozni, barátok közé, de amint egyedül maradok egy percre is, azonnal ilyen gondolatok jönnek, sírok, hányingerem van, egész nap nem akarok enni semmit... Állandóan keresem magamban a hibát, hogy hol rontottam el, mi nem jó bennem, mit csinálok rosszul... Mostanában elkezdtem inni is, mert csak úgy tudom elviselni az egészet, ha iszom. Szégyellem magam, nem akarok alkoholista lenni. A munkahelyem is nagyon stresszes... Nem tudom, hol van ebből a kiút, min változtassak, alapvetően kedves és vidám vagyok, odaadó, nem akarok egy hárpia lenni, nem akarok játszmázni, egy felnőtt, boldog párkapcsolatot szeretnék, ahol egyenlőek vagyunk... de egyszerűen nem sikerül, és nem tudom, mi a baj... Kérlek segítsetek :(
2017. nov. 21. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen ez azért elég komoly lista. Lehet, pár évig nem kellene most erőltetned ezt a párkapcsolatosdit. Amíg rendbe nem jössz, addig biztos nem.
2017. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Van kiút. Hidd el hogy te is értékes vagy az első lépést már megtetted és ide le is írtad, már tisztán látsz.


Aljas módon kihasznált téged.


Hidd el értékes vagy és neked is lehet igazi szeretetteli kapcsolatod, szerelem boldogság meghittség. Kívánom hogy minél előbb így legyen.

2017. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit vagy kapcsolatfüggő. Egyikből repülsz a másikba. Szerintem egy ideig ne akarj senkit, hanem hagyj időt magadnak
2017. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kapcsolatfüggő lennék, most legutóbb sem kerestem magamnak senkit, még inkább pozitívnak tartom, hogy a csalódásaim meg a rossz tapasztalataim ellenére egyáltalán esélyt merek adni valakinek
2017. nov. 21. 21:23
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :O
2017. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi ebben az ennyire hihetetlen? Szerintem semmi, azon kívül, hogy egy teljesen normális nőként nem bírok találni egy értelmes kapcsolatot.
2017. nov. 21. 21:35
 7/22 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minden idődet lekötni, elterelni a gondolataidat ( ne az alkohollal). Csinálj a barátokkal, családdal közös programokat, olvass, meditálj, csak ne ebben a letargikus állapotba legyél. Ha nagyon nem megy esetleg kérj szakembertől segítséget, aki segít kimászni ebből a helyzetből. Kicsit nyugodj le, tűzz ki új célokat, fordíts magadra több időt. A kapcsolatosdit kicsit most hanyagold, pihend ki az elmúlt időszakot.
2017. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így is rengeteget dolgozom, és minden időm elmegy, de nekem elég öt perc egyedüllét még csak zuhany alatt is, ahhoz, hogy elkezdjek rágódni, marni magam... Hiába tudok fel is hívni akár bárkit, nem segít, hiába kötöm le magam tanulással, sportolással, munkával, folyton ott van bennem az egész minden... Legutóbb is elhatároztam, hogy nekem nem kell kapcsolat, nem kell senki, egyedül szeretnék lenni, hogy összeszedjem magam, de mivel alapvetően vidám, mosolygós természet vagyok, már csak ebből adódóan is megkedvelnek mások. Közeledett hozzám egy pasi, nem akartam elküldeni, hiába álltam hozzá hitetlenkedve, valahogy mégis odáig lettem meg vissza... Rendes, normális pasinak tűnt, odafigyelt rám, beszélgettünk, és készen is volt az egész. Bízni akartam benne, hogy megérdemlek egy ilyen férfit... Meg hogy ő nem fogja velem azt csinálni, amit a többiek...
2017. nov. 21. 21:46
 9/22 anonim ***** válasza:

Bocs, nem hitetlenkedni jöttem, csak ha ennyi minden betalált ennyi idősen, az elég komoly. Pedig mostanában végig hallgattam egy pár "élettörténetet", de komolyan mindig van, ami megdöbbent.

Először magadban kell rendezned a dolgokat, mert talán túl hamar mentél bele bizonyos dolgokba, ha ilyeneket tapasztaltál. Nem ismerjük az életedet, így nem tudhatjuk, hol hibázol. Sajnos nem lehet mindig csak másokra mutogatni, fel kell ismerni a saját hibáinkat is. Van egy mondás: ha egyszer átversz szégyelld magad, ha kétszer átversz, szégyelljem magamat. Gondolom a szeretethiányod lökdös ide-oda az életben, de meg kell állnod egy percre az életben, hogy levegőt vegyél.

Nézd meg, mik a legfontosabb dolgok neked az életben.

Kik azok az emberek, akik melletted vannak? Mit szeretnél elérni? Miket értél el eddig? Biztos vannak pozitív dolgok az életedben. Ilyenkor azokra kell gondolni. Nekem tavaly lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak, beleugrottam egy másikba felejteni, de hiba volt. És meg kellett állnom önvizsgálatot tartani.

Kitűztem a céljaimat, és most csak megyek előre. 1 éves határidőt szabtam most júliusban bizonyos dolgokra, és küzdök. Persze ha a sors felül akarja írni a terveimet, akkor hagyom, de alapból csak arra koncentrálok. Néha nehéz, de olyankor kell a sport, vicces videók, barátok, munka, olvasás, tanulás, meditáció. A lényeg, hogy ne engedd el magad.

Ne az legyen az első, hogy párkapcsolatot keresel, hanem hogy magadban tisztázod a saját dolgaidat. Mit tudsz beletenni egy kapcsolatba, mi az amit elvársz stb.

Sok sikert!

2017. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Olyan emberek társaságát keresd, akik felemelnek, támogatnak, szeretnek és általuk az önértékelésed visszakerülhet az egészséges szintre. Neked most ez kell, nevezhetjük terápiának is. Biztos vannak körülötted ilyenek - majd ők segítenek elűzni az átkot, a sötét fellegeket, és ha a lelked újra kivirágzott, szóba kerülhet újra az ismerkedés. Ne randizz most egy jó darabig, mert esetleg értékes férfiakat is elmarhatsz magad mellől a múltbéli csalódások miatt. Az italt meg próbáld letenni, semmire nem megoldás, tönkre fog tenni.
2017. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!