Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, aki depressziós múlttal rendelkezik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még nem volt párom. Régebben volt öngyilkossági kísérletem is, és eléggé depressziós voltam, és még ráasásul bulémiás is. A szüleim bántottak, a testvéreim csúfoltak, iskolában is ki voltam rekesztve csak azért, mert jó tanuló voltam. Szóval szörnyű gyerekkorom volt. Mára megtanultam ezeket kezelni, és próbálom az egészet elfelejteni.

Már teljesen meggyógyultam, semmi olyesmi nincs a fejemben, hogy bántsam magam bármilyen formában is.

Teljes mértékig élni akarok.

Voltak már, akik ismerkedni akart velem, de az ismerkedésen túl semmi nem lett, mivel egyszerűen nem tudtam nekik megnyílni, és ezt az egész múltamat elmesélni, mert féltem, hogy így úgysem fogok nekik kelleni. Valamint félek attól is, hogy ha egyszer lesz gyerekem, hogyan meséljem el neki ezt az egész multamat.

Ti összejönnétek ilyen lánnyal, vagy törődjek bele, hogy e miatt már életem végéig egyedülálló leszek? Mit tanácsolnátok nekem?



2017. aug. 12. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez nem jelentene problémát. Én nem bántottam magam, de nekem se volt egyszerű felnőni.
2017. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért kellene ezeket teljes részletességgel elmesélni?
2017. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már "stabil" az állapotod, akkor miért ne?
2017. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Heart of Darkness ***** válasza:
73%
Igen, össze. Hasonlóan vagyok én is. Tudom milyen érzés amikor nem mered megosztani a múltad vagy az érzéseid valakivel mert félsz, hogy megbélyegeznek miatta. Olyan embert kell találnod aki megért és nem a múltad alapján fog ítélkezni rólad, hanem az alapján amilyen most vagy. Ha az megvan akkor nem lesz semmi gond.
2017. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátod,társad elfogadja a múltadat,jelenben van és a jövőben tervezi veled az életed,sok sikert találd meg a társat kívánom!
2017. aug. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Mára megtanultam ezeket kezelni, és próbálom az egészet elfelejteni. Már teljesen meggyógyultam, semmi ilyesmi nincs a fejemben, hogy bántsam magam bármilyen formában is."


A Te példád nagyon inspiratív. Örülök, h dolgoztál magadon, túlfejlődtél a régi énállapotaidon, csak így tovább, csak így tovább. Komolyan mondom, üdítő kivétel vagy itt a gyakin! (Van, aki két hét után beleun az élete megváltoztatásába, és a világot okolja, valamint életfilozófiát csinál belőle.)


Nem okvetlenül és nem mindenkinek kell a múltadat elmesélni az ismerkedés elején. Minek is tennéd, hisz megváltoztál. Majd, ha stabil a kapcsolatotok, és kérdezi, majd akkor. Úgy látom, a jövőd okozója vagy, és nem a múltad következménye.


"mert féltem, hogy így úgysem fogok nekik kelleni." ezen a félelmen érdemes dolgoznod. Húsz éves vagy, nem vagy semmiről és senkiről lekésve. Nehogy elkezdj most azon agyalni, h iksz év múlva hogyan mondd el ezt a gyerekednek! Iksz év múlva térjünk erre vissza.


Javaslataim:

-értelmes célok kijelölése magánéletedben. Ezen célok apránkénti megvalósítása

-dolgozz folyamatosan magadon! Mindenféle módszert ragadj meg az előre lépésre. Aki ennyire életigenlővé tudott válni, annak nem kell elmagyaráznom, mit értek ez alatt, ugye?

-na hasonlítgasd magad másokhoz, abból csak a frusztráció jön

-ne tedd magad boldogtalanná avval, amid nincs még meg, annak örülj, amid van


Egyenlőre ennyi. Majd jelzek, ha eszembe jut még valami.

2017. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban kigyógyult, nem lenne akadálya.
2017. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon unatkozhatsz, mellesleg BULIMIA!!! és nem bulémia!
2017. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,én is depis voltam/vagyok.
2017. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 20. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!