Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyiben számít Nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben számít Nektek hogy a pártoknak milyen az anyagi helyzete? Kezdenétek kapcsolatot annak ellenére hogyan szeretitek de a pénzt szórja?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt látom, hogy csóró és pénzügyi kultúrája sincs, tehát minden pénz kifolyik a keze közül, pedig tudna félretenni, az nálam bukta lenne, akármennyire szimpatikus más téren. Én alapvetően komolyra tervezek mindig, ez meg azt is jelenti, hogy ebben bizony az együtt élés, összeköltözés és közös háztartás is szerepel. Ezt meg egy ilyen emberrel nem vagy csak nagyon stresszesen lehet.

(alapvetően azzal, hogy költekezik, nincs baj, ha tudja, meddig ér a takaró... ha tud havi szinten félretenni. oké. Ha a minimálbéres fizuja felét-3/4ét eltapsolja egy hét alatt bulira, videojátékra, sörre, az nem).

2017. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:

Elso kerdes: nem szamit, osszejonnek egy full szegeny lannyal is, ha minden mas stimmel.

Masodik: csak szexre, vilag eletemben arra voltam nevelve, hogy megdolgozzak s megbecsuljem a penzt, szoges ellentete lenne a lany az elveimnek.

2017. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ vannak celjai.

Mire szórja? Rád is figyel?

2017. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyessel egyetértek.


Nem jönnék össze sem pénzszóró, sem nálam sokkal rosszabbul kereső emberrel. Már próbáltam. Nem ment. NAGYON sok energiám ráment hogy ne érezze rosszul magát, ne érezze hogy "ki van kasztrálva" mert 2x többet kerestem nála. De mégis így lett sok szívás után.


Plusz nem tudtunk sehova menni (most egy 2 fős mozira vagy egy 2 fős, max 6ezer forintos vacsira gondoljatok), mert "nem volt pénz", az enyémet meg el nem fogadta. Kiderült egyébként hogy a szülei húzták le a háttérben, pedig mindketten kerestek nem keveset, csak hát nem volt pénzügyi kultúra a családban.

Míg együtt voltunk már rettegtem tőle hogy mi lesz velem GYESen, ha 1 évre otthon maradnék, éhen halunk vagy mi...? Mert a srác persze mindig csak panaszkodott de jobb melót nem keresett. Szóval köszi, nem.


Mostani párom arányaiban annyit keres mint én (bár leelőzöm kcisit :P), és normális beosztással élünk. Ég és föld a különbség.

2017. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én sosem voltam képes tartósan ismerkedni olyan emberrel, akiről úgy láttam, hogy a pénzügyi tudatossága nem olyan, mint az enyém. Nekem komoly terveim vannak és nem szeretem a bizonytalanságot vagy a fájdalmas meglepetéseket.


Mondjuk szerencsére nem olyan nagy elvárás ez, akármennyire is furcsállják az emberek, simán lehet ilyen párt találni.


26N

2017. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Fogjátok már fel, hogy ez nem a filmvászon, ahol mindent megoldunk, csak szeressük egymást!


Felelősségteljes felnőttre van szükségem az életemben. Ha annyira akarnék valakit, aki helyett felelősséget kell vállalnom és be kell osztanom a pénzét is, akkor örökbefogadnék, vagy vállalnék gondnokságot. De nekem nem egy kolonc kell a nyakamba.


Az, hogy milyen az anyagi helyzete... Lehet, hogy én vagyok idealista és túl sok igazságos tapasztalatom van az élettel, de én még szorgalmas és igyekvő embert nem láttam nyakig lenni a szarban és az adósságban. Vannak persze, akik nap, mint nap matekoznak a pénzzel és átmenetileg nagyon behúzzák a nadrágszíjat, de azért ott nem tartanak, hogy ha baj van, ne lenne nekik félretett pénzük, vagy ne tudnának egy hölgyet meghívni egy kávéra...

2017. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!