Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben szponzor?...

Testépítésben szponzor? Nagyobb testépítő vagy webshopok, weboldalak ehhez hasonlók karolnak fel embereket?

Figyelt kérdés

Na jó, ez nagyon hülyén fog hangzani. 19 éves vagyok, kb másfél-2 évig jártam kondiba, 59kg-ról fejlődtem 69kg-ra. Aztán most a nyár elején leálltam vele, most kb 63 kg vagyok. A tükörbe sem bírok belenézni, tudom akkor sem néztem jól ki mikor 69 voltam, de ez most katasztrófa, főleg ahhoz képest, hogy már jobb is voltam...Mennék most vissza kondiba, minden áron visszaakarom szedni, illetve sokkal többet, jobb akarok lenni mint voltam.Az a baj viszont hogy a kajám sem volt jó, most se lesz sokkal jobb, de majd próbálkozok..kiegészítőket sem nagyon tudok vásárolni pénz hiánya miatt... Ez egy eléggé drága "sport/hobbi", de egyik álmom, hogy jól nézzek ki és sikereket érjek el ebben...

Tudom, rengetegen vannak a helyzetemben, nem is tudom minek írok most ide, semmi értelme..csak hátha..


Vagy lehet esetleg jelentkezni ilyen dolgokra?

Mindent vállalnék cserébe, reklámokan is szerepelnék akármi, ha egy nagyobb pl "cég" vagy webshop karolna fel..


fuuuu ez mennyire szánalom, ha ezt olvasnám lehet én is leoltanám magam..:'D


most jön az érettségis évem, melót nem nagyon tudok vállalni, hogy legyen pénzem, máshonnan meg nem kapok támogatást ilyen célra.



2015. aug. 26. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez senkit nem érdekel, majd ha megnyersz pár nemzetközi versenyt akkor először kapsz tápkiegtámogatást, majd valamennyi pénzt is. Nem drága sport, ennél tízszer drágább sportok is vannak.
2015. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Tuti h nem akkor kapsz sponzort ha pár versenyen részt veszel és azért el is érsz valaki eredményt elismert amatörök közöt
2015. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Kiegészítők" egyáltalán nem is kellenek. Inkább kajára költs.


Egyébként milyen sikereket akarsz elérni? Látod, hogy hogy nézel ki. Úgy. Ezen semmilyen edzéssel nem fogsz tudni változtatni. Ha egy izmodnak szar a tapadása, az akkor is szar lesz, ha nagyobb az izom. Ha jó, akkor nyilván az is úgy marad.


Azt akarom mondani, hogy egy bizonyos kinézetért edzeni elég értelmetlen és céltalan, főleg ha amúgy teljesítmény nincs mögötte (abszolút erő vagy kardiovaszkuláris).


Ezen szoktak röhögni a parasztok, hogy "haha, nagy izmos csávónak odaadtam két zsákot oszt 20 méter után kifulladt". Nem értik, hogy miért, de még ilyen alapvető sötét hozzáállással és tudatlansággal is látják, hogy ez így nem túl ideális dolog.

2015. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem drága xd csak a kajám 50k és ak még 1 tök alap étrendről van szó semmi kieg meg terembérlet
2015. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy nem is ennél? Gyökér.
2015. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
50k az semmi pénz, egy versenybicikli ára és fenntartása 1 milka. Ne keverd a drágát azzal, hogy te csóró vagy.
2015. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
A kajád 50, testépítés nélkül meg lenne 35.
2015. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak 1 példa volt gyökér ahhoz h sponzort találjon vagy 150-200k kell havonta költeni
2015. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, egy versenybicikli jóval drágább. Ez egy szimpla jó biciklire elég.
2015. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Minek példálózól magaddal, gyökér?
2015. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!