Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Tényleg izgalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg izgalmasabb az a nő, akit alig lehet elérni?

Figyelt kérdés

Aki ugyan érdeklődik irántad, de mégsem annyira. Aki vonzó, de nem mutat meg mindent magából. Aki beszél magáról, de zárkózottan, és van amit nem akar elmondani. Aki egyszer kedves, másnap pedig félvállról vesz.


Aki csak egy "szeletet" ad magából, de újra és újra eltűnik.


Volt már ilyen nővel dolgotok? Mit szűrtetek le tapasztalatként?


2017. nov. 25. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem foglalkozom ilyen nővel. Az jön le nekem ,h mégse akar semmit és félreértettem. Akárhányszor eddig kapcsolatom alakult, mindkét fél konkrétan mutatta, hogy mit akar.
2017. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
79%
Fiatalon, 20-22 éves koromban még vevő voltam a játszmázásokra, magakelletésekre, agyhúzásra, hülyítésre, manipulálásra, most, 34 évesen már inkább taszító, ha valaki nem egyértelmű. Nem vagyok én senki játékszere. Ha játszod az elérhetetlent, akkor kínlódjon veled más.
2017. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjon engem érzelmi hullámvasútra ültetni, mert attól felfordul a gyomrom :D
2017. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már dolgom ilyennel, a legjobb módszer, ha a férfi az első jelnél hagyja az egészet. Gyerekes, éretlen, mentálisan sérült emberre vall az ilyen játszmázás. Ez pedig egy felnőtt férfit taszít.
2017. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki játszadozik, azt elküldöm a homokozóba.
2017. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kinek hogy...

Ami engem illet, számomra egy párkapcsolatban alapvető, hogy egymás előtt őszintél és nyíltak legyünk, amolyan igazi társak, akik önmaguk lehetnek, és nem kell se színészkedni, se titkolózni. Nekem ettől lesz egy kapcsolat kapcsolat, és nem attól, hogy csak játszik velem, meg csak ímmel-ámmal a barátnőm.

2017. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább taszító, mint izgalmas.
2017. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a vonzó, aki csak kevesek számára elérhető. Akit csak bizonyos emberek kaphatnak meg. De a játszmázás, meg gyerekes taktikák nagyon taszítóak nemtől függetlenül.
2017. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Don't play a game with me! Be always honest!
2017. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Pasik, én nő vagyok, és mondhattok bármit, egy ideig bizony,hogy az ilyen típusú nő vonz Benneteket. Persze tudnunk kell hol a határ és nem feszíteni a húrt.


Saját tapasztalat....volt egy pasi...eszméletlenül odavoltam Érte és bár nem mutattam, de bizonyára érezte. És én is éreztem,hogy Ő ezt tudja :( Aztán fordult a kocka, lemondtam a randikat, majd ejtettem, attól kezdve aztán Ő teper.


Egy nőnek amellett,hogy vonzó valahol titokzatosnak, érdekesnek is kell maradnia. Természetesen a kapcsolat kezdeti szakaszáról beszélek.De a varázsnak valahol mindig meg kell maradnia.

2017. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!