Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha nem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mondják ismerőseim hogy a leges legegyszerűbb dolog irogatni egy lánnyal. Hát én nagyon béna vagyok.

Egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy lánnyal, rámkacsintott meg fogdosott is, beszélgettünk, majd találkoztunk párszor és kavartunk is.

Közös ismerőstől tudom, hogy az a véleménye rólam, hogy hülyeségeket beszélek és nem lehet velem miről beszélgetni, viszont külsőre nagyon bejövök neki.

Már találkozni sem akar velem ezek miatt.

És nem vagyok hülye, egyetemet is végeztem, munkahelyen is mindenkivel el tudok beszélgetni. Sok kolléganőm nagyon bír engem, igaz velük mit beszéljek messengeren. Mert aktuális dolgokról beszélget az ember.

Haverom szerint komoly dolgokról nem lehet velem elbeszélgetni, nem Ő vele, hanem a csajokkal mert megszoktam mutatni a beszélgetéseket és azt mondja hogy ez ilyen semmi... hogy kérdezzem meg mit szeret, és akkor leírja hogy barátokkal találkozni stb. és akkor erre már megint nem tudok mit írni. Ez kb olyan hogy minden ember ezt csinálja :D



2017. nov. 26. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Olvass sokat néz sok szinvonalas párbeszédes filmet.

2. Ismerd meg a nőket számos ilyen könyv létezik és tényleg működnek.

3. Önismereti könyvek.


Amig nem tudod hogy kelts vonzalmat addig olyan mintha vezetni tudás nélkül akarnál elvezetni egy böing 707-est.


Ha már olvastál róla talán nem zuhansz le egyből.


Ha már gyakoroltad a vezetést akkor idővel repülhetsz is.


Nemsok idő múlva sok gyakorlás után pedig vérprofivá változol.

2017. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy lánnyal, rámkacsintott meg fogdosott is"

És nem jelentetted fel zaklatásért?

2017. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont az hogy a vonzalom keltés megvan, vicces vagyok, meg a testi jeleket is veszik a lányok és én is. Viszont beszélgetni egyáltalán nem tudok, úgy mondom ha pl nem egy társaságban vagyunk hanem ketten (messenger is ilyen) amikor semmire nem tudok mit mondani, vagy lecsapni egy poént. Főleg hogy ő a lány és mondta hogy nekem kell(ene) irányítani.
2017. nov. 26. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Gátlásosság vagy ilyesmi? Én terápiára fogok járni januártól, szóval remélhetőleg haladok majd ezzel.
2017. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is valami hasonló voltam... Már előre féltem attól, hogy nem tudok majd miről beszélni és rágörcsöltem a dologra. Persze, hogy nagyon gáz helyzetek alakultak ki.


Aztán megtanultam laza lenni, úgy kezelni a párbeszédeket, mintha az egyik barátommal beszélgetnék, hülyéskednék stb., mint ahogyan te is írtad, hogy a kolleganőkkel simán elbeszélgetsz. Na ezt kellene átmenteni.


Illetve még annyit szólnék hozzá a dologhoz, hogy hagyd el ezeket az unalmas sablon kérdéseket, senkit sem érdekelnek a "melyik a kedvenc színed?" és hasonló bullshit kérdések.


Kérdezz rá konkrét dolgokra, aktuális témákra, aztán abból kialakulnak a további témák. Például az éppen agyonhypeolt filmekről, sorozatokról kérdezz, hogy ismeri e, esetleg nézi e stb, meg kell fejteni, hogy mivel tölti a szabadidejét, illetve érdemes közös érdeklődési kört találni, ami később is gyakori téma lehet.

2017. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A vonzalomkeltés 70% a beszélgetésen keresztül történik ez tükrözi a személyiséged ezen keresztül mutatod ki hogy férfi vagy e vagy béta akit inkább irányítanak. Beszélgetésen keresztül adod át a magabiztosságodat egy nőnek ha ez nincs meg akkor a guminő vagy a prostituált marad velük nem kell sokat beszélgetni de neked Társ kell, így célszerű fejlesztened magad.

Azért nem tudsz velük beszélgetni mert nem tudod mikor pasz töluk tesztet, nem tudod irányítani a beszégetést és nem tudsz érdekessé válni sem.

Azt gondolom ez elég ok kéne legyen arra hogy megfontold a fejlődést. De semmi nem kötelező.

2017. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még annyival egészíteném ki hogy a szexualitásodat is indirrekt vagy dirrekt kéne kifejezed a beszélgetésben


Ha ez nincs meg akkor félénk vagy nem mered felválalni magad és akkor szintén a nullához konvergálnak az esélyek.


Így van kell a testi kommunikáció is de az önmagában nem elég, bár nélkülözhetetlen.

2017. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok félénk, határozottan elmondtam neki azt is hogy az a célom hogy a barátnőm legyen, és erre mondta hogy ez rémisztő, mert nagyon kevés ideje ismerjük egymást és jobban megkéne egymást ismernünk. És akkor itt jön az alapvető probléma, hogy mégis hogyan ha nem kérdez és nem is mond el dolgokat. Sokat beszél a barátairól, de engem nem érdekelnek, meg nem is akarok féltékenykedni hogy mikor kivel lóg. Jó lenne valami értelmes téma.
2017. nov. 26. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem volt elég nagy vonzalmi szintje.


Ez messze nem a reklám helye de itt én nagyon sokat tanultam ezekről a dolgokról és nekem nagyin sokat segített.


[link]

2017. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a csajjal nem lehet beszélni, akkor nem feltétlen veled van a gond. Két emberen múlik, ez a csaj valószínűleg egyszemélyes szórakoztatást vár el tőled. Nem csak neked kell vezetni a témát, néha ő is vezethetné, ez nem csak a férfi dolga elvégre neki is meg kéne ismernie téged. Dobd a kukába, és következő. Jó beszélőkével vagyok ellátva, de vannak olyan férfiak akikkel lehetetlen beszélgetni maximum csak felszínes dolgokról. Ez a csaj is ilyen. Na meg, tényleg olyan kell aki letapperol a bulin de arra vár hogy te legyél a férfi? Nevetséges.
2017. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!