Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem volt még barátnőm. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még barátnőm. Van esélyem arra, hogy lesz valaha?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok ismerkedni. Ha pl egy munka miatt kell beszélnem egy lánnyal/nővel akkor azzal nincs gond, nem félek tőlük, de összebarátkozni/ismerkedni nem tudok.

Lehet így vala is barátnőm/feleségem?:/

21 éves vagyok. És nem szeretnék egész életemben egyedül lenni, mert nagyon magányosnak érzem magam egyedül.


Köszi a válaszokat!


2017. nov. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély mindig van.
2017. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz beszélgetni akkor semmi gond. Ezentúl is kezeld így, de ha azt veszed észre, hogy a nő is magától érdeklődik utánad, és neked is tetszik, akkor hívd el randira. Randi az ahol csak ketten vagytok egymással szemben.


Ha nem akar kettesben lenni veled, vagy eljön, de másodszor nem, vagy ha a 2., 3-k randin is elutasít mindenféle fizikai közeledést, például nem ér hozzád, akkor barátnak tekint, folytasd aszerint, és ismerkedj másokkal is.


Ennyi az egész.

2017. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

Ha jól keresel, simán.


Viccet félretéve: esély van, ahogy fentebb is írták, egyszerűen nyitottnak célszerű lenni más emberek irányába.

2017. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdez meg egy cigányt.

Én speciel még a 25 évem alatt, sosem láttam szingli cigányfiút. :D

2017. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben vagyok/voltam, de kezdek rájönni a megoldásra. Egyrészről az elfojtott érzelmek a hunyók, másrészről a fejletlen érzelmi intelligencia(amit lehet fejleszteni). Azért gondolok erre, mert a munka az mind racionális folyamat, ésszerű nem igényel túlzott érzelmeket beszélni róla, és mivel akarsz, de mégsem csinálod próbálkozol, ezért el is fojtod az érzelmeidet. Szerintem félsz hogyha szabadjára engeded az érzelmeidet, akkor kicsúszik a kezedből az irányítás, és teljesen összezavarodnál ott az adott szituációban. És ez így is lenne mivel fejletlen az emocionális intelligenciád.


Amit tanácsolni tudok, csinálj olyan dolgokat amik érzelmeket idéznek elő, illetve tudatosítsd az érzéseidet, adott helyzetben mit érzel, miért érzed azt. Próbálj belelátni a másik emberbe is, próbáld meg azt érezni amit szerinted ő érezhet, és függetlenül attól hogy logikátlan érezz együtt vele, ezt akár sorozatokon is lehet gyakorolni(de jobb lenne élőben.:D). Énekelj, még ha nem is tudsz, érezd amit kimodasz.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni;)

2017. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!