Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Klasszikus lúzer, antiszociáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikus lúzer, antiszociális pasiként lesz valaha esélyem barátnőre?

Figyelt kérdés

Csak úgy röviden magamról a negatív tulajdonságaimat illetően:

* Nincsenek barátaim

* Huszoniksz éves egyetemista szűz vagyok

* Sosem csókolóztam és beszélgettem komolyabban egy lánnyal sem

* Társaságban/emberek között szorongok ezért étteremben, közösségi helyen sem tudok enni, mert kellemetlenül érzem magamat

* Csak alkalmi diákmunkából van egy kevés pénzem

* Alacsony és vékony vagyok

* Mamahotelben élek és főzni sem tudok

* Sokszor bénázok a leghétköznapibb szituációkban (vásárlás, nem találom a bejáratot vagy bepánikolok ha mások engem néznek)

* Motiváció hiányában lusta és céltalan vagyok (állásinterjúra a 4-es pont miatt jelentkezni sem merek)

* Van jogosítványom, de nem merek vezetni (bár ehhez az tré autónknak is van köze)

* Nincsenek érdeklődési köreim/hobbijaim csak sportközvetítéseket nézek (F1, foci)

* Oldalt kezdek kopaszodni

Pozitív tulajdonságaim:

* Arcra valamelyest helyes vagyok (itt a gyk-n volt, aki jóképűnek nevezett)

* Érzelmes/hűséges vagyok és emiatt az első barátnőmet biztosan a tenyeremen hordoznám


Ezek eléggé lesarkított tulajdonságok, de nagyjából ilyen ember vagyok. De lehet, hogy egy barátnő egy csapásra értelmet adna az életemnek, de a fenti pontok miatt erre egyelőre nincs esélyem, szóval ördögi kör ez. Mit jósoltok nekem a jövőre nézve? Nemet és kort is írjatok pls. Köszi.



2017. aug. 26. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2017. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amig igy allsz a dolgokhoz, semmi jot nem josolok a jovodre nezve.
2017. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudsz legalább néhány negatív tulajdonságodon változtatni, akkor nem sok.
2017. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne nekünk kelljen megmondani, hogy te mire vagy képes.
2017. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ezek mind olyan dolgok, amiken te tudsz változtatni, te intézted így azzal h nem csináltál semmit azért h elérd az ellenkezőjét.


Amíg nem állsz a sarkadra, addig ez megy sztem. Én nem bírnám az fix...


F

2017. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen változtatnod kell. Régebben én is hasonló srác voltam és azt hittem, ha valamilyen isteni csoda folytán barátnőm lesz, minden egycsapásra megváltozik. De nem jött a barátnő, aki megváltoztatna, majd idővel rájöttem, hogy saját magamnak kell megváltoztatni saját magamat, nem pedig másoktól várni a változást. Szóval a sorsod a te kezedben van, neked kell megtenned az első lépést, hogy elégedett legyél önmagaddal. 22F
2017. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

" egy barátnő egy csapásra értelmet adna az életemnek..."

Teljesen rosszul látod a dolgokat. Ha most lenne egy barátnőd, akkor az eredeti szorongásaid megmaradnának, és még újak is jönnének hozzá.Pl El fog hagyni, vagy csak hazudik, fogadásból van velem, szánalmasnak talál, stb.

Őszinte leszek. Ha változtatsz a stílusodon és a hozzáállásodon, akkor lesz barátnőd. Ha nem, akkor nem.

2017. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

1. Túlságosan negatív a hozzá állásod.

2. Emberek közelébe pánikolsz, akár hol is vagy, javaslom ezen változtass, kérd ki szakember segítségét, még ha csak a tömegtől lenn iszonyod egy zsúfolt helyen azt megértem, de ha boltba mész és ott, ráadásul a bejáratot sem találod meg bénázol, ott már komoly bajok vannak.

Az hogy nincsenek barátaid, nem voltál még nővel komoly kapcsolatba még sima beszélgetés erejére sem, egyetemista vagy és mamahotelba élsz ezekbe nem látok problémát. Egyetemista vagy, mellette csak alkalmi meló fér bele, érthető nem értem ez miért probléma. Sokan főállás mellett is a szüleivel élnek mert így tudnak félretenni meg könnyebb is nekik, ebben sem látok gondot.


A többi már csak a hozzá állásod végett van azon meg tudsz változtatni és az önbizalmad meg erősítsd. Kezdesz kopaszodni, nézd én ismerek olyan ember aki már 18 évesen kopasz volt már teljesen és 25 évesen már elkezdett őszülni, nem nagyon, de úgy néz ki mint egy 40 év feletti. Ő talált magának egy elég csinos kis csajt aki nagyon rendes is, akkor neked sem jelenthet ez hátrányt.

Amit a pozitív tulajdonságaidról írtál az mindenképp előny, bár aki jóképűnek tartott az csak egy a sok milliárd közül, meg a szépség elég relatív, lehet valakinek bejössz, valakinek nem, erre csak ezt tudom mondani.


De ha akarsz is magadnak barátnőt feltétlenül változtass a hozzá állásodon, már azzal mérföldeket léphetsz előre!


Ne legyél tesze-tosza, ez a legfőbb dolog amit tarts észben.

2017. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Lesz,kivéve,ha ebben az életedben kapcsolatok terén kizárólag a magányt akartad megtapasztalni. Én valószínűnek tartom, hogy lesz.
2017. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2017. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!