Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak, erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak, erről mi a véleményetek? És még ti mondjátok a nőkre, hogy felszínesek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


10-ből 8 válaszoló kapásból elutasítja a lányt, látatlanban, csupán a magassága miatt!


2017. nov. 28. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

90-100-110 kilós lányt magasságtól függetlenül elutasítok.

Az egy tehén,nem nő!

2017. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez valóban tekinthető annak, sok minősíthetetlen válasz is született.


De azt is tegyük hozzá, hogy a női vélemények a hasonló paraméterű férfiakról szintén elutasítóü, fikázó, sértegető látatlanban is, csak ott nem teheneznek, hanem disznóznak.


Szóval itt az érem mindkét felén lenne mit csiszolni.

2017. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már nem válogatok, úgy is alacsony vagyok rondák a fogaim, turcsi orrom van, szóval már mindegy. Aztán rám se néznek a nők...
2017. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ahogy ti se nagyon érdeklődtök 110-120-130 kilós férfiak után,DE a kinézete mellett még a pénztárcája is erősen számít... ja bocs, az "belső érték" :)
2017. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, én 174 centi magas vagyok.

Ha van egy nő, aki 180 centi magas, ráadásul sokkal "masszívabb" nálam. Őszintén, nem néznénk ki furán?

Egyébként meg, az tök természetes dolog hogy a nők az én magasságomat a "keritörpe" kategóriába sorolják??? Hányszor hallottam már hozzám kerülőúton visszakerült véleményeket... Náluk (saját magasságuktól függetlenül) 180centi felett kezdődik a férfi.

Most akkor én érezzem szarul magam mert én csak egy nálam alacsonyabb nőt tudok elképzelni magam mellett?

A túlsúly az más dolog, az annyira nem is zavarna. Vannak olyan, kifejezetten kövér lányok, akik igenis tetszenek.

De a 180 magasság + erős súly, azért általában nem egy jó kombináció egy alacsonyabb férfi szemében.

Ettől függetlenül azért az tény hogy a szerelem vak, lehet olyan személyiség, közös hullámhossz, stb., ami elfedi ezt a dolgot és egy tökéletes, boldog kapcsolat jön létre.

2017. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(Ui: Nem vagyok alacsony, ezt a részt nem láttam, de a magasság és a súly két külön dolog. A súly ellen lehet tenni /kivéve, ha valakinél tényleg orvosi probléma miatt nem, de mindenki azt lebegteti szóval ezt csak bizonyítva/ a magasságon viszont nem lehet változtatni az kialakul és kész. Az alacsony férfinak nem megfelelője a kövér nő. A kövér férfi megfelelője a kövér nő.)
2017. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy jonnek ide az alacsony ferfiak, miert kell mar megint oket szidni? Eleve 110 kilos a no? Es nem lehet lefogyni? Dehogynem...Megnoni meg lehet? Kvara nem. Akkor mirol beszelunk? Raadasul ez a kerdes megint minket bsztat es ezek utan meg kozeledjunk egy 180 centis nohoz? Ja persze... Aztan sokan nem ertik mi bajunk van. Ez egy negativ spiral amibol szinte lehetetlen kitorni.
2017. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Te idióta! Hogyan tudsz párhuzamba vonni egy genetikailag totálisan kódolt, megmásíthatatlan tulajdonságot (magasság) egy egyértelműen igénytelensége valló negatív külső tulajdonsággal? Egy 100 kilós nő nemcsak hogy igénytelen, nemcsak hogy le tudna fogyni (ha nem akkora akaratereje lenne, mint egy közmunkás seprűtámasztónak), de egyben rohadt egészségtelen is. Én 170 mélyen olyan igényes és sportos vagyok, hogy azt a férfiak 80%-a simán megirigyelné és mégis nekem kell szívnom azzal, hogy a csajok többsége nem tud elvonatkoztatni 5-10 centinek a hiányától (különösen röhejes amikor a 160-nál kisebb csajok sem tudnak). Döbbenetes, hogy sokan mennyire nincsenek tisztában a genetikailag öröklött és szimplán igénytelenséggel hozott tulajdonságok közötti különbségekkel.
2017. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"különösen röhejes amikor a 160-nál kisebb csajok sem tudnak"


5-ös vagyok ismét, most röhögtem egyet ... kínomban, mert eszembe jutott, amikor -többek között- pont egy ilyen (160-nál alacsonyabb) nő mondta rám hogy kertitörpe kategória vagyok :-)

2017. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem urasítanám el, mert tetszenek a magas és teltebb alkatú nők, szóval pont hogy az esetem


De vissza is kérdezek: ő is járna alacsonyabb férfival?


Mert ha a válasz nem, akkor mégsem csak én vagyok a felszínes, aki látatlanban a testmagassága miatt elutasító.

2017. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!