Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mire gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mire gondoltok, amikor a pasitok mondjuk 5x annyit keres, mint ti, mégis ti mondjátok meg, hogy mire költhet?

Figyelt kérdés
ez ilyen női privilégium?
2017. okt. 20. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Na, ma estére is jut egy szerencsétlen rinyagép?


Hát, az a pasi is egy papucs, aki ezt elviseli! Érte meg nem kár. :)

2017. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Meg se kérdezem ha veszek valamit. most pl rendeltem egy új kocsit. Majd február végén jön letettem a szerzodest az asztalra majd nyit neki egy friss dossziét :))
2017. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt hogy " gööörl...a francba is, de király gold digger vagy, pacsiiii...!" :D

Amugy minek ez a vita szító barom kérdés megint?

2017. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
kihordtam es megszultem a gyonyoru fiunkat. ennyi jar.
2017. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

#4es. Ha ez minden, akkor a francokat jár.

31/f

2017. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha így lenne, én arra gondolnék, hogy akkor elmegyünk egy 1 hónapos világ körüli hajóútra. xD
2017. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám hogy milyen kedves.


Egyébként nem értem a kérdés lényegét. Nem tudsz nemet mondani, vagy mi? Megver a barátnőd, ha az engedélye nélkül költesz a fizetésedből? Nagyon papucs lehetsz.

2017. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

haha en kevesebbet kerestem a csajomnal aztán azt hitte h 2x annyit es mikor megtudta a tenyallast akkot mrgsertodott mert nem az volt amit gondolt.


természetesen nem veletlen a multido

2017. okt. 21. 00:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek után én nem értem a kérdésedet.
2017. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem ertem honnan jon egy nonek az indittatas h a pasijanak a penzevel RENDELKEZZEN


bezzeg ha egy pasi cserebe elvarja h a no testevel rendelkezzen az rogton himsovinizmus

2017. okt. 21. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!