Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mikor visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mikor visszautasítás címszóval ezt mondjátok egy pasinak, az szívből jön vagy csak szimpla lekoptatás?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


"Rendes pasi vagy, egyszer biztos te is megtalálod a párodat."

"Boldog lesz az a lány, akinek majd a párja leszel."

"Egy főnyeremény leszel majd egyszer valakinek, meglátod."


Ezeket komolyan szoktátok gondolni, vagy csak azért mondjátok, hogy a kéretlen kérő végre leszálljon rólatok? Miért van ez a nőknél, hogy miközben elutasítanak valakit, közben fel is emelik, méltatják? Ha nekem az az adott nő tetszik és csak őt akarom, akkor a fenti mondatok bármelyikének hallatán nem fogom magam jobban érezni...


Miért van ez nálatok, hölgyek, hogy visszautasításkor aféle "útravalóval" ajándékozzátok meg a próbálkozó pasit? Ez alatt valamely tulajdonságának a méltatására gondolok.



2017. nov. 7. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, attól, hogy valakit visszautasítasz, még nem kell a halál f..szára elküldened, bocsánat a kifejezésért.

Az intelligens és jó szándékú embereket sok sikert kívánnak neked az életben.

Ez miért annyira meglepő számodra?

2017. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
* jav: élethez
2017. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Én nem szoktam ilyet mondani, ez mennyire gyakori? :D
2017. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszer mondtam ilyet egy srácnak, de akkor komolyan is gondoltam. Ismertem egy jó ideje, tudtam róla hogy tényleg nagyon rendes, intelligens, figyelmes, tényleg egy kész főnyeremény. Viszont mikor randira hívott nekem alakulóban volt egy kapcsolatom és nem akartam miatta dobni a másik srácot. Amúgy meg igazam lett, tényleg talált magának egy lányt akivel kölcsönösen bolondulnak egymásért.


Ettől függetlenül biztos vannak akik csak a visszautasítást akarják ezzel enyhíteni.

2017. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy ha nyíltan visszautasít, akkor azt elfogadom, megértem. Viszont ha így utasít el, akkor utána jó ideig csak őrlődni fogok magamban, hogy ha ekkora főnyeremény vagyok, akkor miért nem kellettem neki? Ha meg már több nőtől is hallom a fenti mondatok valamelyikét, akkor egyre inkább abban a hitben leszek, hogy barátzónán túl a büdös életben nem fogok jutni a nőknél... Az "aranyos pasi" szindróma, ugyebár, amitől minden férfi retteg.
2017. nov. 7. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret nyíltan másokat megbántani, ezt fogadd el. Ne gondolj sokat mögé, nyílván nem tetszettél neki, ezért finoman elutasított. Mit kell ezt túl ragozni. Lépj tovább és örülj hogy nem azt mondja “bocs de szar vagy, oszolj innét”...
2017. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy gondolják komolyan. Ha komolyan gondolnák, akkor nem hagynák veszni az illetőt.
2017. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

ha van barátom, és kénytelen vagyok visszautasítani valakit, aki amúgy tetszik, annak tényleg mondanék valami szépet. Hogy érezze, amúgy értékes a számomra, csak igyekszem monogám életet élni.

Ha nem tetszik az illető, akkor csak annyit mondok, hogy van barátom.

Ha nincs barátom, akkor csak azért utasítom vissza, mert nem tetszik nekem, nem vonzódom hozzá, vagy nem minden tekintetben vonzódom hozzá. Pl. volt egy fiú, akivel éreztem, hogy nagyon egy hullámhosszon lennénk, de még erőlködve sem tudom elképzelni, hogy hozzám érjen. Az ilyet muszáj volt visszautasítanom, akkor is, ha amúgy lelki szinten eléggé vonzódtam hozzá, és tudtam volna neki szép dolgokat mondani.

2017. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Máskor mindig az a baj, hogy a csúnya nők milyen gonoszul utasítják vissza a pasikat, erre az is baj ha kedvesen teszik?

Amúgy meg mint írtam én azért hagytam veszni mert egy másik rendes, "főnyeremény" pasival már randizgattam akkor, iránta kezdtek érzéseim lenni. Ha nem lett volna a képben más nem utasítom vissza a randira hívást.


Aranyos pasi szindróma, ugyan... ha egy pasi tényleg olyan aranyos hamar lecsap rá egy csaj. Az már megint más, hogy nem egy pasi írta le itt magát kedves, aranyos fiúnak, aztán 2 kommenttel lejebb már ribizlinek és felszínesnek tartott minden lányt.

2017. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az már megint más, hogy nem egy pasi írta le itt magát kedves, aranyos fiúnak, aztán 2 kommenttel lejebb már ribizlinek és felszínesnek tartott minden lányt."


Azért azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy ezt kedves, aranyos módon tette. :)

2017. nov. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!