Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. Lassan 10 éve keresem a nagy Őt. Ismerkedem, randizok, próbálkozok. Jártam nálam idősebbel, fiatalabbal, külföldivel, gimisel, egyetemistával, szakközepessel, mindenféle lánnyal, de senkiben nem találom amit keresek. Általános tapasztalatom, hogy a lányok többsége könnyűvérű, nem értékeli a romantikat, az udvarlást, másokat is futtat amikor ismerkedsz vele stb... Annyira unom már az állandó taktikázást, ügyeskedést, megjátszást. Mert sajnos amikor az őszinte énemet hozom, ami olyan dolgokra vágyik, mint együtt mozizni, kávézni, sétálni, naplementét nézni, vagy most adventi vásárba együtt menni stb... lányok erre nem vevők. Nekik a beképzelt, félrelépő fkalapok kellenek. Én csak arra vágyom, hogy valakit őszintén szerethessek és Ő is őszintén szeret engem. Nem kell megjátszanom magamat és "rosszfiúnak" kiadni magam. Kipróbáltam ezt a stílust és elképedtem, hogy mennyire nyerő voltam vele. Szemben az igazi énemmel. Amikor így megjászottam magam, akkor legbelül egy kicsit mindig meghaltam, amikor őszintén futottam neki a dolgoknak, akkor alig akart összejönni a randi és egyéb dolgok. Én nem vagyok érettebb e a koromnál, de nem arravágytam soha, hogy állandóan buliba járjak, bebasszak és egyéjszakás kalandot keressek. Sokkal többre értekelnék egy romantikus vasárnapot, amikor ágyban megreggelizünk utána elmegyünk sétálni, valahol megebédelünk, egy mozi délután, este pedig szeretkezés, nem pedig szex. Azt veszem észre, hogy a lányok erre nem vevők. És úgymond nem velem van a baj, mert sokat gondoltam már erre is, de egy normális átlagos fiú vagyok, aki rendesen dolgozik, viszonylag jó fizetéssel, főiskolát végeztem, nem vagyok csúnya sem. Egyszerűen nem értem. Nem panaszkodni akarok csak ezek a gondolatok, ma így karácsonyhoz közeledve megint előjöttek belőlem.
2017. nov. 28. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetnél ez ellen. A párkeresés nem egyszerű műfaj (nem a baszópajti keresés, az könnyebb). Te párra vágysz, de a lányok ebben a korban még nem kimondottan a megkomolyodásról híresek. Igaz, a fiúk sem.


Mondanám, hogy később könnyebb lesz, de nem lesz. Szerencse kérdése.


A lényeg, hogy maradj önmagad, ne játszmázz, hisz abba valóban mindig belehalsz egy kicsit. Megértelek, mert mintha én írtam volna a kérdésedet.


Ne görcsölj, ne akard túlságosan. Csak csináld, majd jön az igazi. Addig is érezd jól MAGAD.

2017. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A legrosszabb ***** válasza:
66%

Tudod mit vettem észre? Mindegyik muskátli fejvesztve rohan ebben a világban egyik kapcsolatból a másikba! Ciki szinglinek lenni. Gyorsan fel kell szedni egy jó pasit, akit körbe lehet mutogatni a barátnőknek, aztán gyorsan össze kell költözni vele, aztán gyorsan gyereket csinálni, aztán valami hülye alibit keresni a szakításra, mert még élni akar a delikvens anyuka, aztán pasizgatni gátlástalanul, ami a csövön kifér "a nagy Ő keresése" címszó alatt.


2017-ben 30 alatti nővel ne nagyon tervezz komolyat, kb. 15-16 éves szinten ragadt mind. Álomvilág, rózsaszín felhőcskék, luxusplázák, hófehér egyszarvún betoppanó húszdiplomás walesi herceg három pórázon tartva egy Abt Sportsline Audit, egy Mercedes AMG-t és egy BMW Hamannt, valamint luxusjacht, luxusvityilló, luxusnépszerűség, luxusbefolyásoltság, luxushavonta luxusbejárni luxusfelváltva a luxuskaribi luxusrégiót és a Luxusmaldív-szigeteket luxusalap.

2017. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló hasonlót vonz. Nekem csak olyan ismerőseim vannak, akik a sétálós, szeretkezős, hűséges típusok.

Valószínűleg nagyon rosszul kommunikálod, amit akarsz és rossz típusú nőkkel ismerkedsz. Ha a tipikus instacicák után futsz, akkor így jársz. Te sem tudod, hogy mit akarsz de nagyon különlegesnek érzed magad, pont ezért leszel tömeg és érdektelen.

2017. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hat, nekem ez boven eleg lenne, es szerintem a legtobb normalis lanynak is.. lehet eddig nem “jo helyen keresgeltel” :)
2017. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!