Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadottabb ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottabb ha egy lány elutasít egy nála alacsonyabb férfit mint az ha egy férfi elutasít egy kis mellű lányt?

Figyelt kérdés

Egy nő azért akar egy magasabb férfit mert az férfias dolog egy férfi legyen erősebb magasabb.

Egy férfi meg azért utasit el egy deszka nőt mert a cici igenis a nőiséget termékenységet mutatja, szerintem kb ugyanolyan dolog


2017. nov. 30. 06:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Olyan indokkal utasítasz el bárkit, amilyen indokkal csak akarsz. Nem érdekel senkit, hogy mivel indoklod. Legfeljebb az elutasított fél rugózik rajta még egy kicsit.
2017. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak annyi a kikötésem, hogy a fiú legyen magasabb nálam. Ezt ha átvonatkoztatjuk a mell kérdésre, az lesz, hogy a lánynak legyen a tiedénél nagyobb melle. Az azért nem akkora elvárás...:DDDD


Az női oldalról is nonszensz, hogy egy 160 centis égimeszelő nem adja 190 centi alá, de örök igazság marad, hogy mindenki úgy választ párt, ahogy akar, csak amíg minket nőket szinte üldöznek a szeretetükkel a férfiak, és néha sok is, amit nyomatnak udvarlás címszó alatt, élén a random üzenetekkel, addig nektek általában a lány után kell menni. De ez nem jelenti azt, hogy ne mondhatnátok meg, hogy mi kell és mi nem tetszik. Nektek sem kötelességetek elfogadni akárkit, aki épp mer odamenni hozzátok, keresni meg randira invitálni pedig úgy is nektek tetszőt fogtok (legalábbis normális ember biztosan, de az oldalon olvastam már pár beteget, aki válogatás nélkül ugrik mindenre, aminek nincs farka). Őszintén, ha én férfi lennék, jobban örülnék, akkor többnyire csak ahhoz lenne közöm, aki nekem tetszik, mert én szemelem ki. Így meg van pár nekem tetsző és tízszer annyi próbálkozó, akivel így vagy úgy közölni kell, hogy ez sajnos nem fog menni. És nem, nincs az, hogy nem tehetitek meg, megtehetitek. Nem kötelességetek belemenni egy szarba csak azért, hogy legyen valami. Ez egy beteg felfogás és megalázó mindenkinek. Próbáljatok minél jobbak lenni, és nagyobb eséllyel fogtok ti is tetszeni annak, aki nektek tetszik. Legyen egy reális képetek magatokról meg a másikról (a nők sem istennők), és kevesebb lesz a kudarc is. Nálunk nőknél azért könnyű ez, mert az oda sem jön hozzánk, aki nem a mi szintünk, aztán nézhetjük távolról nyálcsorgatva, hogy olyanunk sosem lesz. Nektek meg az sem teszi meg az első lépést általában, akinél lenne esélyetek, ezért utólag derül csak ki, hogy mi van. Emiatt talán jobban kell figyelni arra, hogy mim van vs mit várok. De lényegi különbség nincs.


Elvárni meg mindenki elvárhat bármit társkeresésnél. Tényleg bármit. Ha akad jelentkező rá, akinek szintén vonzó ő, akkor boldogan éltek, míg meg nem haltak. Ha nem, akkor lehet gondolkodni, hogy mi az, ami nem olyan fontos tulajdonság, hogy amiatt mondjunk nemet, vagy lehet fejleszteni magadat, hogy több embernek, vagy más embereknek kellj, és az is járható út lehet, mert lehet, hogy abban a csoportban már benne van olyasvalaki, aki a te ideálod. Vagy lehet várni is, kinek mennyi idő fér bele. Nekem belefért 5 év, mire megtaláltam azt, akit akartam, közben magamon is alakítottam, hogy elérhető legyen egyáltalán, és legyen valami, ami meg őt megfogja bennem (ezt nem lehet tudni, hogy mi, de tapogatózni kell, hogy min lenne jó változtatni). Más meg 2 hónap után sipákol, ha nem talál olyat, amilyet akar, hát istenem. Egy a lényeg, ha tudjátok, hogy valami abszolút nem fér bele nektek, vagy nem vonz, vagy épp ellenkezőleg, az a valami mindenképp kell a másikban akkor semmiképp se érjétek be kevesebbel. Akkor sem, ha egyedül kell lennetek még egy ideig. Nem lesz abból lávsztori, az egy szar lesz, amiben ti is csak még nagyobb szarok lesztek. Meg ketyeg az idő. Akár nő vagy, akár férfi.

2017. nov. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert a lány nem tehet róla hogy nincs mellé de egy férfinak igazán illett volna megnonie.
2017. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert aki alacsony, az nem lehet alfahím, és a nőknek azok kellenek.
2017. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Mert feminista világban élünk, ahol csak a nőknek van joguk válogatni.
2017. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Mert a mai moslék világban a "nőknek" mindent lehet a férfiaknak nem
2017. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nő felsőbbrendű, egy igazi hercegnő,a férfi pedig egy hímsoviniszta nőgyűlölő disznó, akiknek kuss a neve. Éberség elvtársak!
2017. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Ezt, nem értem, mit kérdezel. Valaki, bejön, vonzódok hozzá, van érzelem, vagy nincs. Nem kell semmiféle indokokat keresni. Ennyi és pont. Olyannal találkozok, aki számomra vonzó és én is az vagyok az ő számára, lesz kapcsolat. Minden más esetben nem lesz, vagy ha erőltetem, akkor, max egy rossz, szenvedős kapcsolat lesz belőle.

Nem értem, mi az, hogy elfogadott? Csak is a két emberre tartozik. Vagy talán, te, kapcsolat alakulásánál, össze hívsz 100 embert és meg kérded, elfogadható, vagy nem ez a kapcsolat?

2017. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

A szivacs is a termékenységet mutatja? Az tök jó!

18/L

2017. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
# 9/9 Igen, a szivacs is azt mutatja, egy másik szivacsnak:)
2017. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!