Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés
"Ez a baj a mai világgal: senki sem mondja ki, hogy valójában mit érez, inkább magunkban tartjuk. Szomorúak vagyunk, de nem sírunk; vidámak vagyunk, de nem táncolunk és nevetünk, sőt, sokszor még csak el sem mosolyodunk. Mérgesek vagyunk, de nem üvöltünk; szeretünk valakit, de nem ölelünk. Miért? Mert valójában mind szégyenkezünk az érzéseink miatt, és ez a baj ma a világgal."

2017. nov. 30. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.


De tehetünk ellene hogy ne így legyen.

2017. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát egy nő még mindig inkább kimutathatja/felvállalhatja az érzéseit, mint egy férfi.
2017. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

azt,hogy sunyi lehet az aki írta.

engem rendkívül zavar,hogy ha valaki már kinyilatkoztat,akkor azt többesszámba teszi nem pedig első szám első személybe.


amúgy rám eleve nem jellemző az elfojtó pipogya viselkedés,ezért azonosulni sem tudok vele.

főleg az ilyen-ez a baj a mai világgal-kezdetű témákkal.

az öregasszonyok kezdik ezzel a mondandójukat.

2017. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Az én szemszögemből baromság. Soha nem titkoltam az érzéseimet / gondolataimat. Ezt pedig sokan nehezen tudják tolerálni, mert nem szeretik az emberek, ha valaki megmondja nekik az őszintét..viszont én ezt leszarom.


Az idézet kiíróját pedig idiótának tartanám, aki inkább élné az életét és törődne a saját dolgával ahelyett, hogy ilyen baromságokat posztolgat, amivel megmondja a "nagy igazságot".

2017. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
Mindent elvetek, ami egyetlen témára próbálja felhúzni, hogy mi a baj a mai világgal.
2017. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
Tökéletesen rám illik.
2017. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont úgy hangzik kérdező, mintha te találtad volna ki. Keress valami filléres bölcsességet, hogy a tiéd helyett a szerző pofája égjen :D. (ne szívd mellre, csak ha idézünk írjuk, kitől van)

31/f

2017. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek általában az érzéseiket nem vállalják fel :(

a kapcsolatok is zátonyra futnak elég hamar mert nincsen kommunikáció ,nincs elfogadás és nincsen szeretet! 30N

2017. dec. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy sok emberre igaz, de sokra nem... nekem vannak időszakok az életemben, amikor szerintem sem élem meg eléggé az érzéseimet, de van , amikor még talán túl intenzíven is...
2017. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben ez senkire sem igaz.
2017. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!