Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés

Csak én szerintem hazugság? Idézem:

"Egy lánynak nem egy izmos idiótára van szüksége, aki kihasználja, hanem egy aranyos kissrácra, aki minden nap megdicséri, mert szép, és aki mindennél jobban szereti."


Egy lány posztolta ki facebookon, és nagyon nem értem, hogy akkor a "való életben" ez miért nem így működik... Vagy csak én járok mindig rossz helyeken?!



2013. ápr. 13. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a képmutatásról?
2013. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát őőő... Vannak benne bökkenők. Egy lánynak tényleg nem egy bunkó izomagy kell, hanem egy férfi, aki biztonságot nyújt neki. Egy férfi aki szereti őt és szeretheti.
2013. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze aranyos kissrácra kai fejhangon sivalkodva bujna be a lány háta mögé mikor letámadják öket...


egy aranyos helyes cuki srácra akinek masnit lehet a hajába kötni...


csak olyan lányoknak kell cuki srác akik még marhára nem tudják hogy mit is jelent valójában az "élni" kifejezés, mert anyuci meg apuci mindent megold :)

2013. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 2


És aki mindemellett ultra jól néz ki, gazdag és mindent megvesz nekik, vagy legalábbis bármikor le lehet húzni érzelmi zsarolással.

2013. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj, én nem értem miért kell napi 20 kérdésben sajnáltatni magatokat srácok!


Én igenis szeretem ha egy srác izmos, de nem idióta, rendes, és megdicsér. És találtam is ilyet.

2013. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt kerüld el. ez egy majmot keres, aki állandóan dicsérgeti ajnározza, ez a nő üres és egoista.
2013. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez áh fúj.. tényleg hazugság. bár talán néha igaz.
2013. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!