Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az idézetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről? Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy angol, de normálisan és értelmesen nem tudtam lefordítani: "Those who are heartless, once cared too much."

2013. szept. 6. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Forditsd le:D
2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben.
2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem nagyon igaz.


Tényleg nehéz úgy lefordítani, hogy visszaadja a jelentését.

2013. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lényegében azt jelenti, hogy akik most szívtelenek, egyszer túlságosan törődtek. csak angolul jobban hangzik:D
2013. szept. 6. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarra lefordítva tényleg fura, és értelmetlen, de átgondolva van benne valami.
2013. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a lényege, hogy sokan azért vállnak kegyetlenné, mert régen valaki vissza élt a szeretetükkel.
2013. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6 Ostobaság. Van mire/kire fogni a gerinctelenséget ennyi.

Nem hat meg. Aki ember az függetlenül attól ki mit csinált vele-max. erőssebbé válik, de bántani, kegyetlenkedni senkivel nem fog, mert tiszteli az emberi lényt és nem fog a kegyetlenkedő szintjére sülyedni.

2013. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Én nem mondtam hogy egyet is értek ezzel az idézettel, csak hogy ez a jelentése :)

2013. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én inkább csak annyit látok benne, hogy nem tudsz többé ugyanugy szeretni, mint anno. nem kegyetlenséget.:)
2013. szept. 6. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
a heartless nem a kegyetlenségre utal ebben a mondatan, csak szimplán arra, hogy már nem mer szeretni "szivtelen"... és igen, jó idézet, van benne igazság...:)
2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!