Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent pontosan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent pontosan, ha egy lány azt írja, hogy nem kölcsönös az érzés?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány társkeresőn, képei és bemutatkozó szövege magával ragadott. Nagyon örültem, hogy visszaírt, de szomorú lettem, mert azt írta, hogy nem érzi, hogy kölcsönös lenne és ezért ne ismerkedjünk. Megkérdeztem tőle, hogy mi velem a baj, de arra nem kaptam választ.
2017. dec. 2. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetszel neki.
2017. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Ahogyan első írja, nem jöttél be neki külsőre. Ez van, de lelegalább őszinte és nem hülyít jó ideig. Korrekt. Lépj tovább!
2017. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Rájött, hogy szövegértési nehézségeid vannak.


(mármint mit nem lehet azon érteni, hogy hagyjátok, nem kölcsönös?)

2017. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És ha sorozatosan ez történik? Nem mindenki írta le ilyen korrekten legtöbben vissza se írtak. Akikkel találkoztam élőben nem tetszettek és emiatt nem folytattam velük.
2017. dec. 2. 14:21
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem akart pontosan fogalmazni.
2017. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem ütöd meg a Johnny Depp szintet külsőre.
2017. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki, ennyi. Azt meg felesleges megkérdezned, hogy mi a baj veled. Nem tetszhet mindenki mindenkinek, ez nem jelenti azt, hogy baj lenne bárkivel is. Így működik az ember, ezt el kell fogadni.
2017. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelműen megmondta, hogy nem akar tőled semmit. Ha ezt nem érted meg ennyiből, akkor komoly gondok vannak.
2017. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt elfogadom, de akkor mások se legyenek utálatosak azért, mert nekem se tetszik mindenki. Hogy nekem csak a fullos nők tetszenek, hogy én beképzelt és nagyképű vagyok, mert nem érem be csak a puncijával. Több sérelmet szereztem ezzel és azzal is, hogy azoknak nem kellek, akik nekem tetszenének, emiatt egy kapcsolatom se volt. Irigylem azokat akik ilyen idős korukra, mint én már komoly kapcsolatban élnek vagy házasok és nem alkudtak meg.
2017. dec. 2. 14:45
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Vagy azt, hogy te nem jössz be neki, vagy azt, hogy nem erezte rajtad, hogy tulsagosan erdeklödnel iranta. Mivel kerdesedre nem valaszolt, igy neked kell kikövetkeztetned, hogy vegül mi az igazsag!
2017. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!