Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki ezt tudná kezelni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rengeteg mindent megengedek magamnak. Beképzelt vagyok, egoista. Hamar megsértődök, és féltékeny is tudok lenni ha nem éreztetik velem, hogy én vagyok a legfontosabb.

Emellett gyakran éreztetem másokkal, hogy jobb vagyok náluk. Számtalan alkalommal direkt szurkálódok, hogy vitákat generáljak.

Persze ezek alapján eléggé zsákutca lenne a "csajozás" de nálam nem így van.

Külsőre mondhatni, hogy a Nők túlnyomó részének bejövök. Az életem szerves részét képzi az egészséges életmód, edzés. Emellett egyetemre járok, szóval az eszemmel sincs probléma. Konkrét jövőbeli terveim vannak, magabiztos, céltudatos személy vagyok. A személyiségem is megnyerő, amíg csak megkell hódítani egy lányt.


Persze megvannak az oka annak, hogy ilyen vagyok. Múltbeli események/rossz tapasztalatok, család anyagi helyzetéből fakadó elkényesztetés, stb. Próbáltam már ezen változtatni, de egyszerűen nem megy. Főleg azért nem, mert nem érzem azt, hogy csapdába lennék esve. Hiába nem jelent akadályt, megszerezni egy számomra kívülről-belülről vonzó lányt, megtartani már annál inkább, mert egyszerűen sok vagyok. Illetve az igazat megvallva a kezdeti időkben direkt feszegetem is a határokat, hogy mennyit bír egy lány mellettem. S mindig arra vágyom, hogy hátha a mostani "annyira szeret, hogy elvisel". (Itt nem a megcsalások és hasonlókra gondolok, ilyenekkel nem élek.)


21/F



2016. dec. 21. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Te elbírnál viselni egy ilyen lányt?
2016. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem sok vagy, hanem szimplan irritalo, de ha sok penzed van, akkor talalni fohsz lanyt, aki ha teged nem is, de a penzedet elviseli - toled lehetoleg minel tavolabb.
2016. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóba nem állnék veled ne haragudj.

Engem nem igazán érdekelne te mennyire jól nézel ki és velem milyen kedves vagy csak hogy megkaphass.

Undorodom ha egy ember így viselkedik másokkal vagy akár velem.

És hogy az eszed a helyén van hát ez a viselkedés nem épp intelligens, sőt.

2016. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen barátnőd lenne, te el tudnád viselni? Ilyenkor mindig abba gondolj bele, hogy a másik fél helyében te mit éreznél. Az, hogy egyetemre jársz, még nem jelent semmit, már ne is haragudj, ezt bárki mondhatja. Rengeteg embernek van diplomája is, úgy, hogy nem tud helyesen írni, például. Ebben te is segítségre szorulsz. ELKÉNYEZTETÉS.
2016. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es, persze! Mert tudnám, hogy belül mit érez és ez csak a felszín. Ami mélyen van az sokkal másabb.


#2 Nincs probléma a lány találással. Inkább a kapcsolati résszel van gond. Azonban ez sem úgy nyilvánul meg, hogy eret vágok, mert még abban a korban vagyok és sokáig ebben is leszek, amikor naponta lehetek mással. Arra meg nem szorulák rá, hogy valaki a pénzemért(szüleim pénzéért legyen velem). Mivel éppen az érzéseket keresem, szimpla szexre, beszélgetésre, mindig van valaki vagy elég elmenjek bulizni.


#3 Honnan tudod, hogy nem állnál szóba velem? Ez nincs rám írva. Mint írtam is, amíg bókolok egy lánynak, addig ezek meg sem jelennek a viselkedésemen. Szóval semmilyen utaló jel nincs arra, hogy én ilyen leszek ha megkapok valakit. Szimplán annyit látnál amennyit mutatok.

Persze nem normális viselkedés de ezt én is tudtam eddig.


#4 Tévedések halmazában vagy! Az, hogy egyetemre járok nem véletlen van. Céljaim/terveim vannak. Nem véletlen tanulok. Ezeknek a megvalósításához meg kell a diploma.

Persze mondhatja bárki, de nem büfészakozok. Elég a gazdasági szakokat alapul venned. Ponthatárok, és voálá a semmiből (kitartás, szorgalom nélkül) soha nem vagy államis. Látod azonnal olyan tulajdonságok amik nem az eszet de mást igazán fényeznek. Emellett nem említettem, hogy nem kettesekkel lépkedek. Azonban ez is más téma, nem tartozik ide.

Helyesírás meg hülyeség. A nyelv lényege, hogy megértsd amit írok! Azt hiszem sikerült átmennie annak amit közölni akartam, ezzel a nyelv betöltötte az elsődleges szerepét. Az meg tanuljon meg profin helyesen írni aki könyveket akar írni, vagy erre érez késztetést. Semmiben nem fog soha akályozni, hogy pár szót helytelenül írok. Illetve nem is nézik sehol. Sokkal komolyabb helyeken helytelenül írnak. Fűszál bas***-atás ha fogalmazhatok így.

2016. dec. 21. 21:03
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne olyan lányt keress, aki el tudná viselni ( megsúgom elég önbizalom hiányos, és/vagy lelki sérült lenne).


Te akarj jobb emberré válni. Én csodálnálak, amiért észrevetted a hibáidat és tudod, hogy ez így nem jó. Ha viszont te nem akarnál ennek ellenére sem változtatni, akkor lehetnél az atyaúristen is. Egy kapcsolat nem csak rólad szól. Szóval a jobb és tartalmasabb kapcsolat és a saját magad érdeke is.

2016. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Igen ezt értem de ahogy említettem nekem elég taszító ha valaki így viselkedik mondjuk más emberekkel pl egy társaságba. Ha ezt látnám nem érdekelne a hozám fűzöt kedves szavak. És ne haragudj ezért de az még jobban el rettent hogy tudatába vagy ennek és annak is hogy nem helyes de mégis ezt csinálod. Nincs baj azzal ha valaki feszegeti a határait de ezt ne mások kárára.

21/L

2016. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm, de nem tudom, hogyan kéne megváltozni. Lehet arra vágyom, hogy találjak egy olyan lányt aki így is elfogad, és ha látom, hogy nem tudok úgy viselkedni amiért megutálna, akkor elkezdeném mégjobban becsülni és átváltozna a személyiségem is, hiszen nem akarnám soha elveszteni.


#7-es ahogy látom még mindig nem jutottunk közös düllőre. :) Ha egy társaságban forognánk akkor sem tudnál erről az oldalamról, hiszen a barátaimmal nem bánok így. Sem azokkal akiktől szeretnék valamit. Csak kapcsolatban jön elő.

Tényleg tudom, hogy nem helyes. Ennek ellenére miért csinálom? Mert ez vagyok én, így érzem jónak. Ösztönösen jön. Ez olyan, mint amikor egy vadállatot akarsz visszafogni. Ideig sikerül, de a végén úgyis elszabadul.

Jah és igen. Más kárára? Nem vagyok kapcsolatfüggő, ha egy lány kiakar lépni a kapcsolatból akkor nyugodtan megteheti. Én nem erőltetek semmit, és nem is kényszerítem rá. Mindenkinek van szája, ha nem tetszik akkor véget vethet neki.

2016. dec. 21. 21:30
 9/20 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor a kapcsolat folyamán úgy is fény derűlne hogy milyen is vagy ha valóban ilyen vagy és nem tudatos.

Ezen csak te tudsz változtatni ha akarsz ha nem akkor meg felesleges is tovább boncolgatni ezt a dolgot.

21/L

2016. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzá tennék hogy igen van szája de úgy van vele az ember legalábbis én, hogy ha igazán szeretek valakit akkor megpróbálom el fogadni valahogy csak hogy együtt lehessünk mivel egy kapcsolat az alkalmazkodásról és a kompromisszumokról szól. Szóval megpróbálnálak ameddig tudlak el viselni. De lelkileg ez elég megterhelő tud lenni addig amég azt mondom hogy köszi nekem erre nincs szükségem.

21/L

2016. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!