Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért lett ekkora elvárásaik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lett ekkora elvárásaik a nőknek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 13:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Mert már nem abban a világban élünk, hogy a nőnek mindegy, csak valaki eltartsa, mert ő nem dolgozhat.
2017. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Legyen a férfi magabiztos férfias.Keressen sokat tudjon jól komunikálni,legyen talpraesett,legyen egy görény
2017. dec. 3. 13:23
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Olyat mondjuk még nem hallottam, hogy "jó pasi ez a Béla, csak kár hogy nem egy görény :/"
2017. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
jó emberek nem kellenek senkinek
2017. dec. 3. 13:26
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Egy jó nőnek természetes h vannak.

Majd még leállunk az utolsó lyukas fogú senkivel..:D

2017. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

*Tetrajodthyronin* nevű felhasználó válasza:


Egy jó nőnek természetes h vannak.

Majd még leállunk az utolsó lyukas fogú senkivel..:D



te lennél a jó nő?egó women :D


am nekem nem kell bombázó,de senkinek nem kellek mert nem tudom lökni a sódert

2017. dec. 3. 13:29
 7/32 A kérdező kommentje:

Majd még leállunk az utolsó lyukas fogú senkivel..:D



tehát ha valaki lyukas fogú,az egy senki?értem....

am ismerek jukas fogú csajt,van fickoja....de télleg nem könyebb a nőknek....

2017. dec. 3. 13:30
 8/32 anonim ***** válasza:
37%
A jó ember kiszámítható, unalmas, "tipikus", megfelelni akar, magyarán szürke. Nincs benne kihívás azért, mert könnyen adja magát, mintha elvtelen lenne, vagy mintha nem lenne önálló véleménye. Ez gyengeséget sugall, a nőknek pedig imponálóbb az, ha valaki megmondósabb, vállalja a konfrontálást, mert abból azt veszi, hogy az illető férfi karakter, és vele nem játszhat el akármit, mert akkor konfliktusba kerül. Magyarán tiszteli, mert tekintély előtte.
2017. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem tudod helyesen leírni a lyukas szót, szerintem semmilyen elvárásaid ne legyenek a nőkkel szemben. Húzd meg magad egy sarokban és ne hőbörögj.
2017. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

"am ismerek jukas fogú csajt,van fickoja....de télleg nem könyebb a nőknek...."

Ez a mondatod tényleg nagyon jól sikerült,sokat gyakoroltad?

2017. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!