Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek vagy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek vagy a férfiaknak vannak irracionálisabb elvárásaik külső terén?

Figyelt kérdés

Férfi elvárások:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Női elvárások:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


Mindkét kérdésnél próbáltam szép nőket és szép férfiakat összegyűjteni és néhány gyengébb kategóriájút, hogy legyen kikhez mérni. De! Úgy vettem észre, hogy a nőknek semmi nem jó. Hiába gyűjtöttem ki az általam legjobbnak ítélt férfiakat, itt a legtöbb válaszoló szerint ezek alulról súrolják az átlagos kategóriát.



2017. jún. 14. 21:08
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
17%
1értelmű "nők"
2017. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Én azt vettem észre, hogy a nők olyanok mint a nyuszikás viccben a róka és a farkas duó. Semmi nem elég jó nekik, mindenben találnak hibát és szinte mindig a hibára koncentrálnak. Ha van rajtad sapka akkor az a baj, ha nincs akkor az.
2017. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Megneztem a kepeket es ahww Liam draga :)) <3

Szerintem helyes csavokat linkeltel, nekem azok kozul a 2 es 7 a kedvenc :D

2017. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
A nőknek.
2017. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyénfüggő, nem nem függő!!!


Miért kell állandóan egymásnak ugrasztani a két nemet? Ennyire silány az itt írogató emberek nagy része?

2017. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
24%

A vilagot ket "P" iranyitja. A penz es pi.a. Most ugy oszinten, ha neked is az lenne a labad kozott, s rajonnel, hogy az ertekesebb mint ami a mi labunk kozott van, akkor nem te is magasabb arat szabnal erte? Akarva akaratlanul igy lenne.

Nem panaszkodni kell, hanem tenni azert, hogy ha elkezdesz egy novel beszelgetni, akkor talajon benned erteket, mert hidd el, nem csak a kulso szamit.

2017. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

A nőknél talán általánosabb az, hogy paradox elvárásokat támasszanak, mint például, hogy legyen izmos teste a férfinak, de csak úgy magától, szülessen olyannak, az nem ér, ha tesz érte. Esetleg kerti munkát végezhet, akkor is, ha társasházban lakik. Vagy hogy mindent pontosan úgy csináljon, mondjon, ahogy ő azt elvárja magában, de még ő se tudja igazán, hogy mit vár el, csak "érzi", és ebből az lesz, hogy biztosan bele fog kötni valamibe, amitől sajnos elszáll az érdeklődése egy minutum alatt.


A férfiaknál is van hasonló, de ott inkább a láthatóan ostoba proli rétegnél, a nőknél meg még a jobban szituáltak is simán bejátsszák ezt.

2017. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

"legyen izmos teste a férfinak, de csak úgy magától, szülessen olyannak, az nem ér, ha tesz érte"


Ilyet ki mondana, és miért? Linkeld már be, ráírnék, hogy idióta.

2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
A "férfi elvárások" nem igazán tükrözik a valóságot. Nem ilyen lányok után csurgatják a nyálukat a fiúk... Kissé elfogult a kérdés feltevője. Szép és jó lenne, ha az összes fiú ilyen természetesen elfogadná a lányokat. A fiúknak csak edzeni kell, de a lányok anélkül is elfogadják őket. A lányok meg edzenek, sminkeljenek, öltözzenek szépen stb. különben a pasijuk folyton más csajok után bámészkodik a neten. Vagy még úgy is, akkor kinek nem jó semmi? Én lány vagyok, és kifejezetten nem kell a kockahas, nem nézegetek pasikat a neten...
2017. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
Nem ezek az elvárások vannak elszállva egyik nemnél sem.
2017. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!