Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakult az ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult az ki, hogy a nők királynőként viselkednek, és manapság már nem csak az idős férfiakat röhögik ki, hanem az átlag fiatalokat is?

Figyelt kérdés
Miért lett ennyire "feudális" a nők viselkedése? Tudjátok arra gondolok, hogy pl "engem egy csóró átlag srác meg ne merjen szólitani, sőt rám se merjen nézni, mert az már zaklatás", meg hasonló jelenségek. Amig régen többnyire csak az idősödő férfiak kerültek igy periférián kivülre a nőknél, addig manapság bizony már sok fiatal huszonéves férfi is le van ejtve magasról, tehet bármit, akkor sem lesz nője. Mi az oka ennek, ki nevelte a mai nőkbe ezt a gondolkodást?

2017. dec. 3. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

@Solana, én egyetértek veled abban, hogy ez a jelenség létezik, és jelentős oka a nők többségének viselkedéséért (jó példa erre Tinder), de a másik oldalról azt is hozzátenném, hogy én speciel egyáltalán nem vagyok a pitiző-nyáladzó fajta, és hát... lehet tippelni, mi az eredménye. :(

Tudom, egy kecske nem csinál nyarat.

2017. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Húsz éve annak, hogy húsz éves voltam. Átlagos lányként nem igazán kellettem a pasiknak. Nagyon kevesen vettek észre. Ha lett volna facebook és csináltam volna csecskidobós képeket, biztosan többen is jelentkeztek volna, de én nem vagyok ez a típus.

Az elvárásaim viszont mindig magasak voltak, bár nem annyira a külsőt és anyagiakat tekintve (bár az alap, hogy tetsszen sőt tovább megyek: én is tetsszem neki, ne csak ló nincs szamár is jó, hanem igazából) de belső értékekben nagyon is. És meglepő módon, azok, akik biztosak abban, hogy ők tobzódnak belső értékekben általában nem ugrották meg a lecet. A rendes valójában többnyire unalmas alak, a hűségest meg az alkalom hiánya teszi. Kevés az igazán értékes férfi, ahogyan az igazán értékes nő is.

Most, hogy 15 év után újra szingli lettem és már fiatal sem vagyok, az igényeim nem változtak. De meglepő, hogy ha nemet mondok valakinek,akkor az az első, hogy biztosan nem elég jóképű vagy gazdag az én elvárásaimhoz. Holott nem erről van szó. De ezt nem hajlandóak tudomásul venni.

2017. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőket fiatalon, teljesen érdemtelenül, pusztán a létezésüknek köszönhetően szüntelenül körberajongják, ostromlók véget nem érő sora igyekszik kedvükben járni pusztán a szex reményében, akkor valahol törvényszerű, hogy a nőkben kialakul a felsőrendűség érzése és ezzel együtt lenézik a férfiakat.
2017. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Diavolino44 ***** válasza:

@ Solana


Talan te vagy a masodik aki ezt nokent igy leirja az oldalon.

Viszont, en megertem a kerdezot is. Evolucios szempontbol, a no dolga az, hogy valasszon, egy versenyzot, akire ra lehet bizni egy csaladalapitast, o a petesejt. Viszont himivarsejtbol azert van tobb millio, hogy lehessen eleg amibol valasztani lehessen. Igy a ferfi dolga az, hogy probalkozzon, s szorja a magot, ahogy csak tudja.

A ket nem kozul kinek fontosabb a szex, ki hajt jobban a szexre? A ferfi. Nem veletlenul. S nem azert mert szivtelen, hanem mert ez az alaposzotn, ugyanugy vannak a noknel is alaposztonok, amiket nem tud kikapcsolni.

Ime egy pelda, ki az akit szexinek tartasz egy meztelen ferfit allo repaval, vagy ugyanaz a szemely feher inges oltonyos nyakkendos valtozatban? Szinte kivetel nelkul a valasz a masodik lesz. Mert az utobbi a egy magasabb tarsadalmi rangot sejtet. S ez oszotnosen vonzo egy nonek.

Szoval a ferfi probalkozni fog es minel tobbszor, s ebbol nincs baj. A baj ott kezdodik, hogy olyan szituacioban probalkozik, ahol nincs kulonosebb veszitenivaloja.

S itt a valaszom a @11. Valaszolonak, is. Mert egy facebookon nincs feszultseg, egy odafutyulesen szinten nincs semmi. Viszont odaallni, a no ele, belenezni a szemebe, s megmondani, hogy meglattad, s ugy erzed meg akarod ismerni, nah ahhoz kell magabztossag. Mert ebben a szituban, a ferfi ki van teve, annak, hogy a no elkuldi melegebb eghajtlatra, vagy hazudja, hogy van baratja, stb. Ez izzado tenyeres dolog, torokba dobogos dolog. S en igy ismerkedek szinte kizarolag, de meg sose kaptam azt amit a kerdezo irt, hogy “csoro atlag srac ne szolitsal meg”.

2017. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak teremtik ezt a helyzetet. Egy egy válasz után kapok 6-7 privátot, felregisztráltam társkeresőre, első nap kaptam 30 levelet. Persze hogy nyeregben érezzük magunkat, hisz kedvünk szerint válogathatunk.
2017. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lazy Lover ***** válasza:
a férfiak nyomulása miatt
2017. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 De királylány, a férfi kénytelen nyomulni, mert ha az adatlapja kitöltése után csak ül a fenekén, akkor nem lesz nője! A probléma gyökere az, hogy a több férfi jut egy nőre a társkereső piacon. Ez pedig azért van, mert a nők egy része köszöni szépen, jól megvan egyedül. ha ezt írom, mindig lepontoznak, gondolom, most is ez lesz a sorsom. Viszont ellenérvet még nem hallottam. Egyszer jó lenne.
2017. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Igazából a nők jórésze jól megvan egyedül, korosztálytól függetlenül, a szex sem igazán hiányzik sokuknak. Sok példát láttam erre vonatkozólag, fiatal bomba csajoknál is. Ezzel szemben egy férfinak..
2017. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lifeishard ***** válasza:
Sloana és Diavolino44 szépen összefoglalta.
2017. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!