Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak ez a lány ilyen vagy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ez a lány ilyen vagy ma tényleg ez a az átlag a nőknél?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,aki egyetemista,2 szakot végez egyszerre,mellette valami neves szakkollégium tagja+egy nagy cégnél gyakornok.

Párszor találkoztunk(inkább este,mive elfoglalt), szóval azt hittem halad a dolog.

Aztán egyszer próbáltam kezdeményezni egy csókot,amit engedetg,de azt mondta,neki nincsen ideje egyáltalán kapcsolatra,mert magyon elfoglalt.

Szeretné építeni a karriert és majd utána pasikra kincentrálni.

Mellesleg a csaj 10/10es, okos,szóval minden. Csak 22....szerintem túlzásba viszi.

Nem engem akart lerázni,ezt közös barátoktól is fudom,tényleg ilyen a csajszi,és ezt gondolja.

Tényleg inkább karrierista,magányosak a nő palánták mostanában,és ezt preferálják?

25F



2017. nov. 10. 14:56
1 2 3
 1/26 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Azért mert egyedül van, egyáltalán nem biztos, hogy magányos. A csaj el van foglalva, láthatóan rengeteg teendője van és bizonyára sok emberrel áll kapcsolatban napi szinten, nem hinném, hogy magányos. Ha az lenne, kétségbeesetten ugrana a nyakadba.

Egyébként a legtöbb nő szerintem nem utasítja el az ismerkedést, úgyhogy nem kell parázni.

2017. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő
2017. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Diavolino44 ***** válasza:
84%

Nem, ez sztem normalis.

Egyszeruen igy erez, ennyi, nyilvan most szeretne megalapozni a jovojet, ezert ez fontosabb, inkabb ez akkor problema ha eltelt 5 ev s meg mindig ezt hozza fel.

Koncentralj te is masra, s elvezzetek a kozosen eltoltott idot.

2017. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Boldog születésnapot kérdező, tegnap még csak 24 éves voltál egy ugyanilyen kérdésnél. Ezért kizárásos alapon ma van a születésnapod! Isten éltessen, troll!
2017. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Először is nem minden nő/lány ilyen,így ne általánosíts. Másodszor a férfiakban is van ilyen,aki elöbb biztos anyagi helyzetet akar teremteni magának,majd utánna társat keresni. Ami szerintem teljesen érthető,hiszen egy kapcsolat időt/energiát igényel,amit ha nem tudsz megadni,akkor nem sokat ér. És ahogy leírtad tényleg elfoglalt lehet,szóval nem kell ezen ennyire meglepődni.
2017. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%

Ez ma már teljesen normális dolog, a nők is tanulnak, karriert építenek(már aki), akár külföldön is eltöltenek egy szemesztert vagy ilyesmi, egy kapcsolat csak hátráltatná a fejlődést. Nekem sem fér most bele az időmbe egy kapcsolat, egyetemet csinálom, nyelveket tanulok, mellette érettségi felkészítést is tartok, sportolok...randizgatgni radizgatok, meg ha úgy van, szexpartnerem is van mindig, de egy kapcsolathoz most se időm, se kedvem nincs :D Az ráér majd akkor, ha már családot szeretnék, szóval igen, a nők értelmesebb, ambiciózusabb része ilyen, ahogy a pasiknak is.

21L

2017. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak egy hülye pitsa nem több. Egyszerre két dolog már nem megy neki ,vagyis tanulás ,meg a párkapcsolat,miközben ezernyi kortársának ez nem probléma.Örülj neki hogy nem kell vele szenvedned,csak nehogy barátzónájában ragadj, és ott várd a csodát,mert akkor te is egy balek vagy.
2017. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó, az értelmesebb jelzőt én kihúznám az utolsó mondatodból.

Rengeteg nőt ismerek, aki kevésbé ambíciózus, mint a kérdésben említett hölgy, mégis boldogok és egyáltalán nem buták, sőt.

2017. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen nőktől mentsen meg a Jóisten, na meg a #6-osoktól. Eszem-f.aszom megáll nektek, némberek. :D
2017. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, mi a baj azzal, ha valaki nem vágyik épp kapcsolatra, vagy nem fér bele az idejébe? Ez titeket miért zavar? Van bármi közötök más életéhez? Szerintem nincs, mondjuk, ha inkább a sajátotokkal foglalkoznátok, lehet előrébb lennétek :D
2017. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!