Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavar titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket, hogy a magyar lányok (emelkedő ütemben) külföldiek karjaiban keresik a boldogságot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 20:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%

Engem egyáltalán nem zavar, főleg hogy nem sokára én is "külföldi pasi" leszek, Svájcból ;)


Amúgy megértem a nőket, a legtöbb itthon maradó "férfi":

-céltalan

-szegény

-iszákos/bagós

-egészségtelen életmódjából adódóan korán ráncosodik/öregszik

-nincs érdekes élete, nincs hobbija, csak a megélhetésére gürizik egy gyárban


Egy átlagos külföldi férfinak a mentalitása is sokkal különb mint a magyar átlagé. Teljesen megértem a nőket, hogy kiábrándulnak az itteni céltalan proli tömegtől.

2017. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is több külföldi nővel volt már kapcsolatom. 1:1
2017. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Hidegen hagy. Meg a magyar lányok is.
2017. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
amúgy sem kéne olyan lány aki kifejezetten külföldiekre hajt, mert "ők olyan cukik" (a négerekre pl. előszeretettel szokták ezt mondani), vagy mert azok sokkal jobbak szerintük mint a magyar férfiak. így aztán nem is zavar, mindenki azt csinál amit akar
2017. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
Akkor mondanám károsnak csak, ha más rasszokkal keveredik, mert nem kéne egy multikulti, vegyesrasszú társadalmat csinálni.
2017. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
37%
Én nem ott keresem kizárólag, de rendszerint ott találom meg.
2017. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
1: te meg soha nem leszel külföldi pasi, csak egy majom aki kiment mosogatni mert itthon nem vitte semmire (mert igenis lehet MO-n jó munkahelyet találni amivel arányaiban ugyanott vagy mint bárhol nyugaton)
2017. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
Luhuzerek azt 24f
2017. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Magányos farkasként teszek rá. :D
2017. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tudom, te hogy vagy vele de én leszarom. Azzal házasodik össze a sok gold digger, akivel akar. De nem velem, mert én független és erős egyéniség vagyok. Ha tetszik, ha nem, gold diggerek. Dig dig.
2017. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!