Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavar titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket, hogy a magyar lányok (emelkedő ütemben) külföldiek karjaiban keresik a boldogságot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 20:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Ó, hogy be ne szarjak. De nagyra van magával a kis svájcisapkás :D Csak nehogy leess az egódról az IQ szintedre. Mert még megütöd az okos buksid, aztán nem vesznek fel a svájci gyárba segédmunkásnak xD
2017. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%

"Hiába irigykedtek jó magyar módjára, "


Irigykedik a fene. Főleg, hogy én januárban megyek Angliába programozónak. Az nem megy, aki nem akar.

Viszont nekem eszembe sem jut olyan hülyeséget mondani, hogy akkortól én angol leszek :)

2017. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ne fogjátok vissza magatokat, többiek, ideje megtenni a téteket.

[link]

2017. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan, honnan veszitek ezt a hülyeséget, hogy a külföldiek jobban bejönnek nekik?
2017. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ha Londonba mész, ott annak tartod magad aminek csak akarod, mivel ott amúgy már jó kevés brit él, mennyi is? 20-25%? Az ott születő gyerekeknek meg már 85-90%-ának legalább egyik szülője nem brit származású.
2017. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
#19es kb ilyen: “én élni öt perc svájcziban lenne ehhhte svájci schuldigung elfelejteni ömmm hogy is mondani ti mádzsár nyelv, én soo svájci”
2017. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
27%

A magyar nyelv ismerete az egy egzotikus dolog, mivel se nem kelta, se nem latin, se nem germán, se nem szláv. Ezzel akár külföldi puncik szemében is lehetek "egzotikus".

Azt, hogy svájci vagyok, azt az életfelfogásommal, mentalitásommal és magasan képzett szaktudásommal és precizitásommal érem el. Szóval elsősorban mentalitásban vagyok különb az egyszerű magyar proliknál, és ez meg is látszik.

2017. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy baromsàg de mellettem kifog tartani egy magyar nő mert én is mellette 24
2017. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%
Azért kilóg a magyarságod, amíg punciknak hívod a nőket. A proliságot nehéz levakarni.
2017. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
23%

Tekintve h én is külföldön élő magyar vagyok.

(Anyagi okok miatt.) Semennyire meg am magánügy, mindenki úgy él ahogy akar.

2017. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!